Як вибрати автошколу.

Сьогодні в кожному великому місті можна побачити величезну кількість різноманітних автошкіл. Трапляються серед них дійсно професійні установи, але є й напівлегальні курси навчання. Як знайти підходящу автошколу і не попастися на гачок шахраям?

Щоб вибрати автошколу, в першу чергу потрібно звернути увагу на розмір і обстановку аудиторій для занять. Безумовно, краще навчатися основам водіння в маленькій групі, і для цього не потрібні величезні зали на двісті осіб. Не менш насторожують навчальні кабінети, в яких немає спеціалізованих плакатів та посібників з водіння. Також до початку навчання варто поспілкуватися з інструктором або учнями автошколи і скласти зразкове думку про якість навчання.

Щоб не заплутатися у величезному списку автошкіл міста, потрібно підібрати кілька найбільш прийнятних для вас варіантів і уважно вивчити кожен окремо.

Перший критерій, за яким можна зробити попередню оцінку школи - реклама, а точніше, місця її розташування на вулицях і частота появи в засобах масової інформації. Хоча реклама не завжди є показником успішності школи, проте це непоганий показник активності компанії.

Більшій цінністю є інформація з самої школи: про спосіб проведення курсів та їх утриманні, про наявність ліцензії і різних сертифікатів. Також вам можуть допомогти відгуки знайомих або учнів школи.

На жаль, всі позитивні якості школи можуть бути перекреслені іншим критерієм: віддаленістю від будинку або роботи. Якщо відстань для вас має важливе значення, можна придивитися до достоїнств найближчих шкіл, але краще отримати професійні навички в хорошій, нехай і важкодоступній автошколі.

Якщо вас не влаштовує якість навчання в обраній школі, але інших варіантів немає, радимо знайти індивідуального інструктора і взяти кілька уроків у нього. Це допоможе вам відчути себе впевненіше за кермом, навчитеся паркуватися і їздити в пробках.Надеемся, ці поради допоможуть вам у виборі автошколи та інструктора, і ви зможете впевненіше себе почувати на іспиті в ГИБДД.