Як підвищити швидкодію.

Іноді нас дратує повільність нашого комп'ютера. Це відбувається через те, що встановлено дуже багато програм і служб, частина з яких ми навіть не використовуємо. Давайте розглянемо як можна позбавиться від цієї напасті.
Інструкція
1
Ставимо класичний стиль меню "Пуск". Клацаємо правою кнопкою миші по нижній панелі, "Властивості", натискаємо вкладку "Меню" Пуск ", вибираємо" Класичне меню Пуск ", тиснемо" ОК ".
2
Відключимо зайві ефекти оформлення. Натискаємо правою кнопкою на робочий стіл в будь порожнє місце, і в меню, шукаємо пункт меню "Властивості", вкладка "Оформлення". Вибираємо "Класичний стиль". Натискаємо кнопку "Ефекти". Знімаємо всі галки, а останню не чіпаємо.
3
Приберемо візуальні ефекти. В "Панелі управління" вибираємо "Система". У вкладці "Додатково" в рамці " Швидкодія " клацаємо на кнопку "Параметри". У вікні, шукаємо і вибираємо пункт "Візуальні ефекти" Відключаємо все, що бачимо.
4
Відключимо звіти про помилки. Заходимо в "властивості" Мого комп'ютера і вибираємо вкладки: "Властивості системи" і на вкладці "Додатково" - "Звіт про помилки", вибираємо "Відключити звіт про помилки".
5
Вилучимо Windows Messenger. Щоразу при завантаженні системи Messenger теж стартує, уповільнює при цьому процес завантаження, пожирає системні ресурси. Натискаємо на панелі меню "Пуск" - "Виконати" вводимо таке: «RunDll32 advpack.dll, LaunchINFSection% windir% INFmsmsgs.inf, BLC.Remove» і натиснути «OK». Після перезавантаження Windows Messenger ви більше не побачите.
6
Встановимо оптимальне значення файлу підкачки. Заходимо в "Властивості" Мого комп'ютера і вибираємо вкладки: "Властивості системи" - "Додатково" - " Швидкодія " - "Додатково" - "Віртуальна пам'ять" - "Змінити". Початковий розмір і максимальний, найчастіше, рекомендується ставити однаковим. Для ігор пам'яті потрібний в кілька разів більше.
7
Відключимо непотрібні програми з автозавантаження. Натискаємо на панелі меню "Пуск" вибираємо пункт "Виконати" вводимо "msconfig". Вибираємо вкладку "Автозавантаження" - і знімайте галочки тих програм, які вам не потрібні при запуску системи.
8
Чистимо папку "prefetch", яка знаходиться: C: windowsprefetch. У цій папці знаходяться посилання на запускаються, і програми, використовувані вами. Наявні посилання, в цій папки, просто на просто не використовується, або використовується вкрай рідко. Але при завантаженні система перевіряє посилання в цій папці, і через це система вантажиться на багато довше. Очищення цієї папки прискорить швидкодію. Не слід після очищення робити перезавантаження системи. Це може погіршити швидкодію.
9
Чистимо реєстр. Для того щоб почистити реєстр, існує маса програм, такі як: Advanced SystemCare, uninstaller, regorganizer, RegCleaner, RegSupremePro, CCleaner. Загалом можна навести багато прикладів, але для домашнього користування цього цілком вистачить.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mb1hCDnwLrE
Зверніть увагу
Зміна або відключення, різних опцій, без знання на що і яким чином вони можуть вплинути на систему, можна все зіпсувати і просто на просто ваша система вилетить. Перш за все, потрібно подбати про безпеку. Благо, що Windows XP, володіє всіма засобами для резервного копіювання: ASR, Backup, System Restore.