Як живуть у Німеччині.

Німеччина - країна, твердих правил, строгих законів, новітніх технологій. У її зовнішності дивним чином з'єднуються середньовічна краса і сучасний темп життя. Якщо ви хочете на час або назавжди переселитися в Німеччину, вам необхідно буде звикнути до особливостей життя в ній.
Інструкція
1
Німці дуже акуратні й пунктуальні. Вони не переходять дорогу на червоне світло, навіть якщо живуть в маленькому містечку, і машин на дорогах дуже мало. Улюблений транспорт німців - велосипед. Для велосипедистів у Німеччині зроблені спеціальні велодоріжки, бруковані плиткою. У Німеччині радує око чистота і акуратність вулиць. Тут не смітять, а перед тим як увійти в приміщення, ретельно очищають підошву взуття об килимок.
2
Німці економні і працелюбні. Багато з них працюють все життя, а, виходячи на пенсію, відправляються мандрувати світом на накопичені спеціально для цього гроші.
3
Німці люблять тишу і спокій. У цій країні ви можете отримати досить великий штраф за порушення тиші після 10 години вечора. Також пізно ввечері краще нікому не дзвонити, це непристойно. Але в 7-8 годин ранку вже можна, так як німці рано встають. Робочий день зазвичай починається з 8 ранку.
4
Німці люблять і поважають свою культуру. На великі свята багато з них надягають національні костюми. В театрах Німеччини досі ставлять вистави за п'єсами, написаним багато століть тому.
5
Часто німецькі батьки відокремлюють від себе дітей, коли їм виповнюється 14 років. З цього віку підлітки можуть жити окремо на знімних квартирах. Старенькі батьки, до речі, теж не живуть зі своїми дітьми. Найчастіше вони переселяються у будинки престарілих, де знаходять собі друзів і де за ними доглядають медичні працівники.
6
Німці - великі любителі поїсти. Страви традиційної німецької кухні: свиняча рулька, картопляний салат, смажена грудинка на реберцях і ін. Особливу славу має німецька випічка - щодня в кондитерські Німеччини надходить до 200 сортів різного хліба. Не можна не сказати про світовий популярності знаменитого німецького штруделя - листкового рулету з родзинками, яблуками, ягодами або джемом. Національний напій Німеччини - пиво. Тут варять кілька тисяч сортів пива.
7
У вільний час більшість німців займається спортом. Недарма спортивних товариств в Німеччині 86 тисяч. Деякі німці присвячують спортивним заняттям всі свої вихідні. Також свій вільний час німці люблять проводити в саду.