Як відрізнити підробку tissot.

Торгова марка Tissot створена в Швейцарії (село Ле Локль) в 1853 році. Зараз компанія поставляє високоякісні годинники вже в понад 150 країн світу. Але, на жаль, дуже часто можна зустріти підроблені годинники Tissot, які дуже схожі на справжні. Тому варто вивчити деякі характеристики, щоб ви змогли не помилитися і відрізнити підробку до покупки.
Інструкція
1
Щоб відрізнити підробку Tissot, дізнайтеся ціну. Умовно всі копії діляться на 3 види. Поверхневі копії, що мають величезну кількість недоліків, які помітити можна неозброєним поглядом навіть, якщо ви не сильно розбираєтеся у годинах. Наприклад, до таких недоліків можна віднести зсув і розмитість цифр, відсутність стрілок і гравіювання, низька якість матеріалу корпусу і браслета і так далее.Хорошіе копії дуже схожі на оригінал, але мають незначні похибки - розташування цифр і ризиків трохи нижче або вище ніж у першотвору , неоднорідність написів, наявність потертостей і прочее.Точние копії, або репліки, коштують досить дорого і практично не відрізняються від оригіналу. Але якщо вам пропонують купити новий годинник Tissot значно дешевше 200 доларів США, відмовтеся від даного придбання, швидше за все - це підробка.
2
Вивчіть корпус і заводну головку. Всі моделі оригінальних годинників Tissot мають букв T, яка може бути розташована на різноманітних елементах годин. Тільки обов'язково переконайтеся, що це гравірування, а не просто наклейка. Тепер заведіть годинник і подивіться, як вони себе ведуть. Якщо модель Tissot справжня, ви не відчуєте роботу внутрішніх механізмів.
3
Чи не помилитися у виборі годинника Tissot і відрізнити підробку від оригіналу вам допоможе збільшувальне скло. Огляньте модель. Якщо на ній мають місце бути відбитки пальців, пил, ворсинки і так далі, можете не сумніватися, що годинник підроблені. Також зверніть увагу на якість цифр та інших індикаторів часу - ви не повинні помітити ніяких недоліків. Крім того, додаткові прилади - хронометри і тахеометри повинні розміщуватися рівно.
Зверніть увагу
Щоб не сумніватися в достовірності годин, постарайтеся купувати їх тільки в авторизованого дилера.
Корисна порада
Уважно вивчіть всі написи, присутні на годиннику. Якщо ви помітите граматичні помилки - це, безсумнівно, підробка.
Російський ринок предметів розкоші безперервно зростає. Дорогі окуляри, сумки відомих брендів, люксова косметика, елітна біжутерія та годинники - все це стало доступно. Однак фахівці запевняють, що оригіналів в цьому морі не більше чверті, решта - репліки, підробки високої якості, відрізнити які не відразу зможе навіть фахівець.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перша ознака підробки - занадто низька ціна. Вартість статусних речей в першу чергу складається з ціни бренду, а це річ недешева. Перед тим, як зважитися на покупку, зайдіть на сайт виробника і поцікавтеся, скільки коштує оригінал у фірмовому магазині. Різниця в меншу сторону не може бути більше 10-15%. Серйозні бренди не дозволяють продавати свої вироби за заниженими цінами.
2
Дізнайтеся, які фірми мають право продавати дану річ у вашому регіоні. Оригінал не може коштувати у перекупника дешевше, ніж у офіційного дилера.
3
Наступний крок - перевірка наявності сертифіката. Навіть носові хустки від Hermes супроводжуються документом, що підтверджує їх достовірність. Що вже говорити про складні речі, типу сонцезахисних окулярів, годин або хороших сумок.
4
Перш ніж зважитися купівлю дорогої брендової речі, зайдіть на сайт виробника. Фірми, турбуються про свій статус, намагаються активно боротися з підробками своєї продукції. Вони розміщують в мережі інформацію про способи захисту оригіналу, про те як відрізнити оригінал, Розповідають про якихось дрібних деталях, на які варто звернути увагу.
5
На сайті виробника дізнайтеся, що йде на додаток до самої речі і як ці аксесуари повинні виглядати. Наприклад, до окулярів часто прикладають спеціальну мікрофіброву серветку і викрутку для підтягування оправи. Виробники підробок рідко звертають увагу на відповідність цих дрібниць оригінальним.
6
Поцікавтеся, як виглядає фірмова упаковка. Брендові люксові речі упаковують відповідно статусу. Гарна упаковка - невід'ємна частина іміджу. Тому оригінальна сумка від Gucci в поліетиленовому пакеті - фікція.
7
Дрібниці дуже важливі. Навіть якщо ваша сумка зшита за тими ж лекалами і з того ж матеріалу, що і оригінал, розходження в деталях все одно буде. Товщина швів, розташування стібків, колір фурнітури - вивчіть ці дрібниці, щоб не придбати репліку за ціною оригінальної речі.
8
Звертайте увагу на акуратність виготовлення. Статусні речі не мають права на недоліки. Ніяких слідів клею, подряпин, легкої кривизни швів або несиметричності деталей. Не слухайте запевнення, що ця оригінальна сумка продається дешевше оригіналу просто тому, що «ось тут невеликий шлюб». Виробники будь-який шлюб безжально знищують відразу на фабриці.
Корисна порада
Добре зроблена репліка - не завжди зло. Деякі сумки відомих фірм виготовляються в невеликій кількості і стоять довго. Чергу на покупку такої сумки може становити більше двох років. У цьому випадку багато хто воліє купити якісну копію бажаної речі і отримувати задоволення зараз.