Кому йде стрижка драбинка на довге волосся ?

Стрижка «драбинка» дозволяє створити хороший обсяг. Вона йде тим, чиє волосся від природи досить тонкі. Особлива технологія стрижки дозволяє зробити їх пишними, надати прикорневой обсяг.

Стрижка «драбинка» - що це таке

Стрижка драбинкою виконується наступним чином: все волосся збираються в хвіст на маківці, який підстригається. Довжина пасом в потиличній і тім'яній зонах буде дорівнює відстані від шкіри голови до того місця, де перукар тримає волосся рукою. Волосся ззаду і на скронях практично збережуть початкову довжину. Локони по всій голові будуть подовжуватися від верхівки до шиї, як би створюючи драбинку, найкоротші її пасма - в тім'яної і потиличної зонах. В стрижці «драбинка» зазвичай передбачена чубчик. Але якщо ви не хочете її, попередьте майстра. Тоді перед створенням зачіски він відокремить лобові пасма і підстриже їх окремо.
Волосся, підстрижені драбинкою, можна укладати по-різному. Робити високий хвіст, пучок, модну косу. Довжини пасом ззаду буде достатньо для будь укладки.
Стрижка «драбинка» може бути як довгою (якщо волосся спочатку досягали лопаток ), так і короткою (в тому випадку, якщо пасма не опускалися нижче плечей). Деякі перукарі називають довшу стрижку «каскад», хоча насправді зачіски створюються по абсолютно однаковою технологією. Багато майстрів воліють филировать кінці пасом, щоб ще більше полегшити локони, додати їм обсяг. Якщо ваше волосся і так досить тонкі, попросіть призвести филировку тільки потиличної зони.

Стрижка «драбинка» - кому вона йде

Стрижка «драбинка» дуже зручна і практично не вимагає укладання. Вона дуже жіноча, так як створює плавний перехід від коротких пасом до довгих, немає різких абстрактних ліній. Зачіска завжди зберігає охайний вигляд, волосся відростає акуратно.
Стрижка« драбинка »добре виглядає як на однотонних, так і на мелірованого волоссі. Тонкі світлі пасма на темних локонах додадуть додатковий обсяг зачісці.
Ця стрижка дуже підходить дівчатам з овальним або прямокутним типом обличчя. А варіант, де волосся досягають плечей, прикрасить власниць круглого личка. Також підійде стрижка дівчатам з гострим підборіддям. Але в цьому випадку скроневі пасма потрібно укладати кінцями назовні, щоб вони компенсували різницю між шириною лоба і підборіддям. Стрижка драбинкою підійде всім тим, хто хоче додати об'єм верхньої частини голови, тим самим врівноваживши занадто важкий підборіддя. Верхні коротші пасма не тиснуть на нижні, зачіска стає пишною. Щоб підтримати її протягом дня, достатньо опустити голову вниз, бризнути лаком на корені і підняти вгору. Волосся ляжуть красивим каскадом.