Як дістатися до Болгарії поїздом.

Болгарія - країна, улюблена росіянами. Там тепле Чорне море, смачна традиційна кухня та ціни в кілька разів нижче, ніж на курортах Краснодарського краю і України.
Інструкція
1
До Болгарії можна добратися не тільки на літаку, але і на поїзді. Відправляється він з Київського вокзалу. Поїзд напрямком Москва-Софія в літньому розкладі має причіпні вагони, які йдуть до чорноморських курортів - Варни і Бургаса. Ці вагони починають ходити з кінця травня і до початку жовтня.
2
Щоб купити квиток на поїзд до Болгарії, вам потрібен закордонний паспорт. Тільки по цьому документу здійснюються продажі міжнародних квитків. Починаються вони за шістдесят діб до відправлення поїзда.
3
Купити квитки до Болгарії можна в міжнародних касах. Вони є на кожному вокзалі, але краще їхати на Київський - там квитки до Болгарії будуть точно. Також можна звернутися в Мжа - Міжнародне Залізничне агентство. Воно знаходиться за адресою: м Москва, Малий Харітоньевскій пров., Буд. 6/11. Там продадуть квитки на будь-який напрямок.
4
В Болгарію їздять вагони купе і СВ. Є вагон-буфет. СВ можна викупити цілком на одну людину - тоді ви поїдете з комфортом. Що важливо, так як поїзд йде майже дві доби. Квиток на дитини молодше чотирьох років можна не купувати, але тоді він поїде з вами на одній полиці.
Зверніть увагу
У сезон відпусток, влітку, в липні і серпні, придбати квитки в причіпні вагони до Бургаса і Варни проблематично. Їх розкуповують практично в перші години продажів. Щоб не залишитися без місця, приїжджайте в каси заздалегідь, тоді ви будете в числі перших. Продаж квитків на поточну добу починається о восьмій ранку.
Корисна порада
Якщо вам потрібно доїхати до Бургаса або Варни в той час, коли поїзд ходить за зимовим розкладом, вам доведеться зробити пересадку на болгарських станціях Русе або Горна Оряховица. Від Русе на чорноморські курорти їздять автобуси (перший рейс близько шостої ранку). Від Горна Оряховица можна дістатися на електричках. Перша в бік Варни - близько восьми годин ранку. У бік Бургаса - трохи раніше.