Акриловий вкладиш в ванну.

Установка акрилового вкладиша дозволить швидко і недорого перетворити стару чавунну ванну. Вкладиш вставляється всередину чавунної ємності і кріпиться за допомогою монтажної піни - процедура займає не більше двох годин. Щоб конструкція служила якомога довше і не зажадала ремонту, звертайтеся до кваліфікованих майстрам і підбирайте вкладиш, точно відповідний розміром вашої ванни.

Плюси акрилових вкладишів

Не секрет, що ремонтні роботи у ванній - справа трудомістка і вельми витратна. Але жити з обдертою, брудною і потрісканою ємністю для прийняття водних процедур не надто приємно, а в деяких випадках навіть небезпечно для здоров'я. Якщо з яких-небудь причин демонтаж старої чавунної ванни неможливий, дайте їй друге життя, купивши акриловий вкладиш. Вкладиш володіє всіма перевагами акрилових ванн. Він має рівну, гладеньку, комфортну для шкіри поверхню і красивий колір. Така ванна завжди буде теплою, на відміну від чавуну. Але головний плюс установки вкладиша - відсутність дорогих і тривалих ремонтних робіт. Вам не потрібно міняти кахель на стінах і плитку на підлозі. Вкладиш кріпиться на швидковисихаючу монтажну піну і вже через пару годин він готовий до эксплуатации.Устанавливать вставку в ванну можна самостійно, але краще скористатися послугами фахівців. Вибирайте кваліфікованих майстрів - від їх досвіду залежить, наскільки зручно вам буде з новою ванною. Орієнтуйтеся на відгуки клієнтів - так ви точно не зробите помилки. Простежте, щоб вкладиш був обраний точно за розміром, інакше при наповненні ванни він буде вібрувати і прогинатися. Важливо ретельно загерметизувати місце стику вкладиша з ванною, інакше в просвіти може проникнути вода, спровокувавши появу грибка.
Обов'язково укладіть договір про установку вкладиша. Тоді в разі виявлення дефектів ви зможете зажадати їх безкоштовного усунення.

Мінуси акрилу

Акрилові вкладиші володіють не тільки достоїнствами, але й недоліками - їх необхідно враховує перед тим, як зважитися на покупку. Нова ванна потребує дбайливого догляду. Щоб акрил зберігав білизну, його потрібно регулярно мити за допомогою спеціальних рідин та емульсій, що не містять абразиви, кислоти і луг. Крихкий матеріал необхідно берегти від подряпин і можливих відколів.
Якщо ви плануєте мити в новій ванні собаку, постеліть на дно гумові килимки - вони вбережуть вкладиш від подряпин.
Якщо при установці не дотримана технологія і піна для кріплення лягла хвилями, ви можете відчувати нерівності на поверхні ванни. До того ж через зазору між поверхнями при наборі води вкладиш може відчутно вібрувати, а з часом і деформуватися. Врахуйте і те, що нова ванна буде більш гучною. Щоб мінімізувати ці недоліки, вибирайте вкладиш, ідеально відповідний розмірами старої ванни - економити на цьому не варто.