Як вибрати маршрут.

Вибір маршруту повинен грунтуватися на декількох факторах: часу, який планується провести в дорозі, кількості пам'яток, які хочеться оглянути, і, звичайно, способу пересування.
Інструкція
1
Вирушаючи в подорож, завжди плануйте маршрут заздалегідь. Краще, якщо основні пункти будуть відзначені на карті, тоді ви зможете представляти, наскільки точно розрахований маршрут.
2
Пункти, які ви будете відвідувати, проходячи по маршруту, обмірковуйте заздалегідь. Відзначте на карті, де можна заправитися (якщо ви подорожуєте на машині), пообідати, переночувати. Так ви зможете приблизно розрахувати час, який вам знадобиться, щоб дістатися з одного пункту до іншого.
3
Відзначте на карті пам'ятки. Дуже часто по дорозі від однієї до іншої попадаються досить цікаві, але практично невідомі туристам місця. Постарайтеся з'ясувати заздалегідь, що можна подивитися на маршруті.
4
Закладайте додатковий час на непередбачені обставини. Може бути перекрита дорога, і доведеться їхати в об'їзд. Або закритий музей - пункт призначення, і ви підете на пошуки іншого. Якщо не врахувати цього, весь маршрут доведеться переробляти. А так, маючи в запасі час, ви будете впевнені, що встигнете відвідати все, що запланували.
5
Не робіть маршрут надто складним. У день краще намічати не більше трьох пунктів і то, якщо вони знаходяться недалеко один від одного.
6
Якщо ви переїжджаєте з міста в місто, плануйте ночівлі в готелях. Так ви не тільки відпочинете після складного дня, але і насолодитеся красою міста на заході і на світанку.
7
Не завжди найкоротший шлях одно найшвидший. У Росії дуже багато доріг з порушеним покриттям і грунтовок. Іноді краще проїхати зайвих сто кілометрів по трасі, ніж скоротити шлях по бездоріжжю, де можна застрягти надовго. Вибираючи маршрут, продумуйте заздалегідь всі варіанти проїзду з одного пункту в інший.
8
Не бійтеся змінити маршрут, якщо бачите, що вибрали не найкращу дорогу. У житті все може виявитися зовсім не так, як намальовано на карті. Будьте готові до цього і не переживайте, якщо початковий план зазнав деяких змін.