Дзеркальна плитка в інтер'єрі.

Дзеркала давно вже використовуються дизайнерами для вирішення додаткових завдань. Крім свого прямого призначення - відображати те, як виглядають знаходяться в приміщенні люди, їх встановлюють, щоб візуально розширити це приміщення і привнести в нього більше природного світла. Цю ж функцію може виконувати в інтер'єрі і дзеркальна плитка.

Види оздоблювальної дзеркальної плитки

Дзеркальна плитка, також як і звичайна керамічна, являє собою невеликі панелі різного розміру, які можуть мати квадратну, прямокутну або довільну форму. Для виготовлення плитки нестандартної форми застосовуються спеціальні склорізи. Звичайним побутовим склорізом ви можете і самі зробити плитку з цілого дзеркала, відшліфувавши потім її гострі края.На підприємствах, що займаються виготовленням такої плитки, її краї обробляють, усуваючи фаску по краях, створюючи, тим самим, матову рамку шириною від 4 до 40 мм. Така рамка дозволяє зробити плитку більш рельєфною і виділити кожну в створюваному дзеркальному панно. Якщо ви вирішили купити для обробки квартири таку плитку, вибирайте матеріал, виготовлений за ГОСТом, в цьому випадку будуть дотримані всі вимоги по волого-і хімічної стійкості, міцності і терміну служби. Це особливо важливо, коли плиткове покриття буде встановлюватися в ванною або душовій кімнаті.
У разі необхідності заміни однієї з плиток покриття, її можна демонтувати за допомогою спеціального обладнання, не пошкодивши сусідні елементи, і замінити на іншу, підібравши потрібний розмір.

Переваги використання дзеркальної плитки

Дзеркальна плитка - універсальний обробний матеріал, який стане прикрасою інтер'єру спальні, вітальні, передпокої або ванною. Її можна тонувати або використовувати в природному вигляді для відображення кольору інших оздоблювальних матеріалів або драпіровок. У тому випадку, коли вона укладена в житлових приміщеннях, де немає перепадів температур і високої вологості, термін її служби досить довгий і свій зовнішній вигляд таке покриття не змінить протягом десятків лет.С допомогою дзеркальної плитки можна добиватися дивовижних зорових ефектів, трансформуючи і розширюючи простір приміщення. Властивість дзеркальної поверхні візуально розширювати і робити світліше невеликі кімнати з успіхом застосовується в оформленні ванних кімнат, кухонь, прихожих. У цьому випадку укладання плитки проводиться не по всій поверхні стіни, її краще скомбінувати з керамічним покриттям і викласти на ньому дзеркальне панно або декоративний візерунок, навіть цього буде достатньо, щоб додати простору і світла.
У вузьких приміщеннях дизайнери рекомендують укладати дзеркальну плитку вертикальними смугами від стелі до підлоги.
Настінний і стельовий дзеркальна плитка може бути затоновані в будь-які кольори, що дозволяє використовувати її для реалізації найфантастичніших дизайнерських ідей, навіть на поверхнях , які мають складну форму - колонах, навісних стелях та ін.