Як користуватися біде.

Біде - маленька низька ванна з краном, яка використовується для підмивання після туалету. Біде з'явилося у Франції 17 століття і з тих пір в багатьох країнах стало такою ж обов'язковою сантехнікою, як і унітаз. У Росії біде стали використовувати тільки в останні роки.
Інструкція
1
Біде ні в якому разі не можна порівнювати з унітазом, як роблять це малодосвідчені люди. Біде - це ванна, просто маленька, і користуватися ним потрібно відповідно його призначенню. Функції біде широкі: воно служить не тільки для гігієнічних процедур після походу в туалет, але й для обмивання ніг і рук. Дуже зручно біде для самостійного вмивання дітей, так як його мала висота дозволяє дітям робити все, що роблять дорослі у ванній. Біде в якості раковини зручно використовувати престарілим людям та людям з обмеженими можливостями.
2
Для того щоб можна було користуватися біде і тим більше давати користуватися ним дітям, його потрібно тримати в ідеальній чистоті. Після кожного використання ретельно вимийте його зі спеціальними антибактеріальними засобами.
3
Головна функція біде - підмивання статевих органів і ануса, робиться ця процедура тільки після того, як ви скористаєтеся унітазом. Людина, вперше користується біде, може розгубитися і не зрозуміти, яким чином сідати на нього - обличчям до крана або спиною. Ніяких канонів на цей рахунок немає, частіше люди сідають обличчям до крана, але можна сідати і по-іншому, головне, щоб вам було зручно.
4
Для того щоб використання біде було комфортним, правильно відрегулюйте напір і температуру води, інакше ви ризикуєте ошпарити ніжні місця або не тільки підмити потрібну область, а й намочити з ніг до голови.
5
Сучасні біде можуть бути оснащені не тільки водяними соплами, але і додатковими пристроями, наприклад, осушувачем. Існують унітази, суміщені з біде.
6
Спеціальні дослідження показують, що використання біде набагато гігієнічніше, ніж використання туалетного паперу. Тому про покупку біде коштувати задуматися як про придбання необхідного засоби гігієни, а не як про покупку непотрібної розкоші.