Вибір раковини в кухню.

Великий вибір кухонних мийок дозволяє зробити таку покупку, яка підійде саме вам, буде гармоніювати з кухонними меблями, мати необхідну вам функціональність, влаштує ціною.

Вибір мийки

Проведіть вимірювання на вашій кухні. Мийка повинна ідеально вписатися в кухню за своїми габаритами, для цього ви повинні точно виміряти розміри стільниці, а також врахувати розміри посуду, яку ви будете мити в мийці. Якщо ви часто користуєтеся великими листами, краще, якщо вони будуть повністю поміщатися в мийку. Отримані числа запишіть і вирушайте в магазин, тільки маючи при собі листок з цими вимірами. Нехай мийка буде маленькою, але зате вона підійде вашій кухні, а ось величезна буде дуже незручна на маленькій кухне.Вибірайте мийку від відомого виробника, нехай вона буде дорожче, але вам не доведеться міняти її через рік. Вона прослужить вам не менше 10 років, тим більше що на якісні мийки завжди є довгострокова гарантія проізводітеля.Мойкі можуть бути самого різного дизайну, вибір кухонної раковини за зовнішнім виглядом виключно справа смаку, але все ж можна дати одну пораду - краще, якщо мийка буде підходити під стиль вашого кухонного гарнітура. Зараз можна знайти мийку будь-який, самої вигадливої форми, але стандартна прямокутна залишається самої удобной.Убедітесь, що мийку можна встановити потрібне вам способом. Наприклад, в деяких випадках незручно використовувати накладну мийку, тоді раковина повинна мати можливість навісного монтажа.Современние мийки можуть бути забезпечені спеціальним пристроєм для збирання харчових відходів, такі раковини дуже зручні, вони відокремлюють сміття від води і збирають його в спеціальну ємність, яку потім дуже легко очистити. Навіть якщо такий пристрій не передбачено, кухонна раковина повинна бути обов'язково забезпечена гратами на зливному отворі.
Мийка крихка річ, тому при її транспортуванні постарайтеся обходитися з нею дуже дбайливо.
Більшість кухонних робіт пов'язано з мийкою: за підрахунками, людина, що займається приготуванням їжі, проводить у мийки 60% часу. Сучасні мийки дозволяють зробити роботу у раковини набагато комфортніше і швидше, тому краще не економити на ній. Якщо є можливість, вибирайте мийку більшого розміру, з кількома ємностями. Мийки з двома чашами дуже зручні для одночасного миття і ополіскування посуду, для чищення овочів і розморожування різних продуктів.

Матеріали

Найбільш поширені мийки зі сталі. Якщо сталева раковина має невелику ціну, значить, сталь, з якої вона виготовлена, дуже низької якості і може заіржавіти. Сталь в дорогих мийках легирована хромом і нікелем, тому такі мийки зовсім не змінюються з часом, не бояться не тільки води, але і хімічно агресивних речовин. Металеві раковини шумлять при падінні в них струмені води, тому деякі моделі оснащені також звукопоглотітелямі. Сталеві мийки можуть бути звареними і штампованими: штамповані дешеві, але мають глибину не більше 15 см, зварні можуть бути як завгодно глибокими.
Миття з нержавіючої сталі має багато переваг, але комусь може не подобатися її нудний металевий колір, для таких покупців більше підійдуть яскраві раковини з кераміки.
Зараз мийки виготовляють не тільки зі сталі, каменю і композитних матеріалів, але навіть зі скла і керамічних матеріалів.