Як правильно фотографуватися.

В повсякденному житті люди виглядають не зовсім так, як виходять на фотографіях. Щоб правильно фотографуватися, необхідно не тільки приймати вдалі пози, але і вміти підбирати підходящі для фотосесії макіяж і одяг.
Інструкція
1
МакіяжМакіяж для фотосесії повинен бути трохи яскравіше, ніж звичайний. Виконувати його потрібно дуже ретельно, т.к. сучасні професійні фотоапарати знімають всі найдрібніші деталі особи.
2
Тональний крем вибирайте точно в тон вашої шкіри. Занадто світле обличчя буде виглядати неприродно і одутловато, а темний тон візуально вас постарить. Якщо ви хочете використовувати більш темний тон для корекції деяких рис обличчя, уникайте помітних переходів між тонами. Помаду найкраще взяти матову.
3
Візажисти не радять використовувати в макіяжі фіолетові і перламутрові тіні - на фотографіях вони можуть придбати неприродний відтінок. Тіні і підводку ретельно розтушовуйте, т.к. різкі лінії на знімках виглядають вульгарно. Верхні вії можна нафарбувати тушшю погуще, а от з нижніми краще не старатися - інакше вийде ефект темних кіл.
4
ОдеждаЕслі у вас світла шкіра, уникайте в одязі яскравих відтінків - вони дають неприродні відблиски на обличчя. Не варто надягати штани і джинси з низькою талією - вони роблять ноги візуально коротше. Крім цього, в них, як і в надто вузьких і коротких спідницях, складно прийняти красиву сидячу позу.
5
Зробити вас повніше на кілька кілограмів можуть надто вільні наряди, натянувшіеся петлі на блузці, короткі кофти, що відкривають смужку шкіри на талії. Зверніть увагу на те, щоб під час фотосесії з-під одягу не визирали зайві деталі - гумки, бретельки і т.д.
6
Правила фотомоделіНе дивіться в об'єктив, якщо фотограф не просить вас про це. Вдалі фотографії виходять, якщо модель фокусує свій погляд на предмет вдалині. А якщо ви дивитеся в об'єктив, вирішуйте в розумі будь-які завдання, інакше ваш погляд буде виражати порожнечу, а не інтелект і емоції.
7
Щоб жіноча фігура виглядала вдаліше, модель ніколи не повинна спиратися на обидві ноги і тримати голову прямо. Взагалі в жіночій фігурі не повинно бути прямих кутів і ліній. Спиратися на обидві ноги можна тільки чоловікам, дітям, військовим і спортсменам. Чи не витягайте руки, ноги, лікті і коліна в напрямку фотографа. Це спотворює перспективу і виглядає не надто красиво. Будь-яка частина тіла повинна бути розташована в профіль до фотографу. Якщо під час фотосесії ви міняєте пози, завмирайте в їх крайніх точках, щоб фотограф встиг зробити кілька кадрів. Рухи повинні бути плавними, уникайте зайвих жестів.
8
Не допускайте, щоб руки висіли як батоги. Вони повинні відповідати положенню тіла і виглядати природно. Занадто сильно напружувати руки теж не слідує, не стискайте кулаки і не розчепірюйте пальці. Намагайтеся, щоб руки і ступні завжди були видні фотографу, інакше ви будете виглядати калікою. Якщо кладете руки за голову, хай їх буде видно на маківці. Якщо ваш фотопортрет буде по талію, складіть руки на грудях або підніміть їх до обличчя, тільки не опускайте вниз.
9
Зображуючи будь-які емоції, робіть це прямо в момент зйомки. Щира посмішка триває не більше 3-4 секунд, а потім вона стає натягнутою. Щоб не моргати і не жмуритися на сонці, закрийте очі і відкрийте їх тільки по команді фотографа. Не перебувайте в одній позі занадто довго - роздувся вени, напружені м'язи і почервоніле обличчя навряд чи будуть виглядати на фото красиво.