Як виховувати генія.

Деякі дослідники вважають, що певні риси генія присутні в кожній дитині. Однак неправильне виховання, освіта чи спосіб життя часто заважають розвитку геніальності в дітях. Ось чому важливо з перших днів життя малюка допомагати йому розкривати свої здібності і максимально розвивати їх.
Інструкція
1
Починайте розвивати дитину з самого народження. Включайте йому музику різних жанрів, але не електронну, читайте якомога більше добра книжок, оточіть його яскравими розвиваючими іграшками. Незважаючи на те, що малюки в перші місяці ще не розуміє слова або якісь дії, вони з найперших хвилин вбирає в себе ваші емоції, реагує на настрій, тембр голосу. Все це закладе основу для отримання подальших знань.
2
Як можна більше спілкуйтеся з дитиною. Завдяки цьому ви зможете краще дізнатися характер вашого малюка, вчасно розпізнати схильності до чого-небудь, зрозуміти хід його думок, а також пояснити незрозумілі йому речі, адже діти надзвичайно цікаві. При цьому дуже важливо повно і розгорнуто відповідати на запитання дитини, щоб допомогти йому складати правильні судження про навколишній світ і відносинах між людьми.
3
Відкривайте для нього якомога більше нових занять і знань. Показуйте йому різні види спорту та мистецтва, музичні жанри або розповідайте про науку. Можливо, у нього проявиться бажання займатися яким-небудь мистецтвом, і він зможе відкрити в собі унікальний талант в якійсь галузі.
4
Намагайтеся не обмежувати дитину в діях, які не шкодять йому або оточуючим. Так, малювання на стінах цілком може стати передумовою до таланту художника. Просто направляйте його схильності в потрібне русло.
5
Проводьте з дитиною якомога більше часу, незважаючи на те, що, часом, зробити це буває важко. Намагайтеся навіть мультики дивитися разом, щоб потім їх обговорювати і вчити малюка робити потрібні висновки. У той же час не заважайте йому самостійно пізнавати світ.
6
Говоріть дитині про те, що він розумний, улюблений і талановитий. Досить часто геніальність не розвивається від природної сором'язливості, або відсутності підтримки з боку близьких людей. А адже замкнутість часто супроводжує геніальність. Звичайно, при постійних двійках у щоденнику через лінь хвалити дитину не рекомендується. У цьому випадку можна сказати йому, щоб він не втілювався, адже насправді він може домогтися дуже багато чого, якщо буде старатися.
7
Розвивайте в дитині оригінальність, адже геніальність полягає і в тому, щоб придумувати щось нове, відмінне від існуючого. Для цього дуже важливо не заважати самовиражатися малюкові, природно, під вашим наглядом.