Стиль фьюжн в інтер'єрі - поєднання непоєднуваного.

Стиль фьюжн в інтер'єрі характеризується поєднанням непоєднуваних предметів, кольорів та фактур, які повинні створити в приміщенні єдине гармонійне ціле. У цьому напрямку дизайну немає обов'язкових елементів, його основною відмінною рисою є злиття стилів, культур і традицій.

Особливості стилю ф'южн

Стиль фьюжн виник наприкінці XIX століття в результаті змішування різних традицій і культур. Тоді в консервативну Європу хлинув потік яскравих предметів розкоші і просто екзотичних дивин з колоніальних країн: Африки, Латинської Америки, Індії та Китаю. У багатьох особняках поруч із солідною меблями з дуба стали з'являтися шкури леопардів, маски африканських шаманів, китайські вази і ширми з розписного шелка.Стіль фьюжн прекрасно пройшов випробування часом. Протягом усього XX століття не проходила мода на інтер'єр, розбавлений яскравими предметами з різних культур і стилів. Успіх цього напряму дизайну пояснюється тим, що він здатний додати яскравих фарб у будь-яке приміщення. Стиль фьюжн також дає господарям унікальну можливість на практиці продемонструвати свій інтерес до різних культур і традицій.
На відміну від еклектики, стиль фьюжн може суміщати предмети абсолютно з різних культур та історичних епох. Еклектика в інтер'єрі об'єднує риси щодо близьких стилів, наприклад, класицизм і ампір.
В оформленні будинку фьюжн може суміщати східну розкіш і західну технологічність, поєднувати антикварні меблі з сучасною відеоапаратурою, ділову обстановку з комфортом сімейного вогнища. Наприклад, в одному приміщенні можуть гармонійно існувати диван в стилі хай-тек і традиційна турецька тахта.

Як оформити будинок в стилі ф'южн

Незважаючи на гадану простоту, фьюжн досить складний для реалізації стиль інтер'єрів. Створити гармонію, використовуючи непоєднувані предмети, здатний лише дизайнер з тонким смаком і ідеальним почуттям міри.
Стиль фьюжн чудово виглядає в просторих і світлих приміщеннях з високою стелею. У міських квартирах його часто використовують для оформлення об'єднаних вітальні і кухні або спальні і кабінету. Стани, підлога і стеля повинні бути переважно світлими. Вітається поєднання різних фактур і кольорів в підлогових і настінних покритіяхМягкую меблі, якщо є така можливість, краще розмістити в центрі кімнати. Організуйте освітлення на різних рівнях: велика люстра, затишні торшери, бра, настільні лампи. Для цього стилю також характерна велика кількість текстилю: штори, декоративні подушки, скатертини та різноманітні килими. Підберіть гармонійно поєднується меблі з різних стильових напрямків. Прикрасьте приміщення декоративними предметами з різних культур.