Як нафарбувати очі, як у кішки.

«Котяче око» або Cat Eyes - це класичний стиль макіяжу, в якому основний акцент припадає на «стрілки». Так фарбували очі великі актриси минулого століття - Одрі Хепберн, Софі Лорен, Бріджит Бордо. Такий мейкап і сьогодні вибирають жінки, блискучі на «червоних доріжках» - Ріанна, Холлі Беррі і Анджеліна Джолі.
Вам знадобиться
  • Основа під макіяж
  • Маскуючий засіб
  • База під тіні
  • Кольорові тіні
  • Лайнер
  • Туш
Інструкція
1
Для макіяжу в стилі «котяче око» підходить будь-яка кольорова гама. Це значить, що ви можете підібрати тіні і підводку, орієнтуючись на колір своїх очей, власний смак і те, денний або вечірній мейкап ви збираєтеся нанести. Для буденного варіанту підійдуть матові тіні пастельних тонів, для святкового - глибокі сміливі відтінки, перламутрові тіні, тіні з блискітками.
2
Очистіть обличчя і нанесіть на нього основу для макіяжу та маскирующее средство.Нанесіте на повіки спеціальну базу під тіні. Покрийте все повіку кольоровими тінями, обраного відтінку.
3
Найважливіший момент у створенні Cat Eyes - стрілки. Вони повинні бути рівними і аккуратнимі.Начінаем з верхньої повіки. Трохи відтягаємо його в сторону скроні і впевненою рукою наносимо рідку підводку від внутрішнього куточка очі до зовнішнього, як можна ближче до лінії росту вій. Чим ближче до зовнішнього куточка очі , тим товщі стає лінія. Від самого краю століття ви піднімаєте лінію вгору, до середини скроні, зводячи нанівець.
4
Тепер так само впевнено і акуратно підводимо нижню повіку, від внутрішнього краю до внешнему.Соедіняем обидві лінії і заповнюємо лайнером ділянку шкіри між ними. Підводимо внутрішній куточок очі .
5
Чим тонше стрілки, тим скромніше макіяж. Чим вони товщі і драматичний, тим він сексуальней, чуттєвість.
6
Зверніть увагу на брови. При такому мейкап у них повинна бути чітка форма. Надайте бровам виразності, скоригувавши їх спеціальними тінями, воском або олівцем.
7
Нафарбуйте вії.
Зверніть увагу
Якщо вас чекає урочистий захід, і ви вирішили нафарбуватися в стилі «котяче око» перший раз в житті, то краще попередньо потренуватися наносити підводку.
Корисна порада
С губною помадою нейтральних тонів такий макіяж буде більш м'яким. З темними і яскравими помадами він стане виразітельним.Как і тіні, лайнер може бути будь-яких кольорів. Чорна підводка це всього лише данина классіке.Ви можете нанести підводку будь-якого кольору і це все одно будуть cat eyes.
Макіяж «котяче око» ще називають Cat Eyes. Його можна віднести до класичного стилю. Акцент у ньому відводиться на стрілки. Таким способом більшість великих минулого століття фарбували очі . Його вибирають багато жінок і сьогодні.
Інструкція
1
Варто відзначити, що для такого макіяжу прекрасно підходить практично будь-яка гамма тіней. Завдяки такому широкому вибору ви можете виконати його, орієнтуючись виключно на свої уподобання, колір очей, а також на те, вечірній або денний ви збираєтеся нанести мейк-ап. Однак для себе відзначте, що в якості варіанту на кожний день підійдуть пастельні матові тіні, а в якості святкового вибирайте сміливі відтінки, тіні з блискітками і перламутром.
2
Після того, як ви визначитеся з кольором, очистіть обличчя. Потім на нього нанесіть основу під макіяж, а після цього і маскує засіб. На віки необхідно нанести під тіні спеціальну базу. Все своє повіку повністю покрийте вибраними тінями.
3
Тепер настав найважливіший момент. Їм фахівці вважають промальовування стрілок. Щоб макіяж виробляв на оточуючих належний ефект, їх ви повинні зробити рівними і акуратними. Почніть всю процедуру з верхньої повіки. Ні в якому разі не зволікайте його в сторону. Через це стрілки можуть вийти кривими. Впевненим рухом руки по напряму від внутрішнього куточка ока до зовнішнього нанесіть рідку підводку. Робіть це максимально близько до лінії росту вій. У міру наближення до зовнішньої частини ока поступово товщають лінію. Коли ви дійдете до краю століття, почніть загинати її вгору.
4
Тепер так само підведіть і нижню повіку. Після цього з'єднайте обидві лінії, а ділянку шкіри між ними, зафарбуйте лайнером. Підведіть темним кольором внутрішній куточок ока. Макіяж виглядатиме скромніше, якщо стрілки зроблені тонкими.
5
Окрему увагу потрібно приділити бровам. Краще, щоб їх форма була досить чіткою. Скорегуйте форму брів, воском, олівцем або ж спеціальними тінями. Це додасть їм особливу виразність. Ретельно прокрасьте вії.