Як підключити два принтера.

Принтери можуть використовуватися для різних завдань. Навіть для домашнього застосування має сенс заощаджувати тонер і чорнило в принтерах , розділяючи чорно-білий і кольоровий друк. Що вже говорити про їх офісному використанні, коли необхідність підключити два принтера, один з яких - мережевий, виникає досить часто.
Інструкція
1
Підключити два принтера до одного комп'ютера - абсолютно реально. Робиться це точно також, як і підключення будь-яких інших пристроїв. Тільки встановлювати їх слід не одночасно, а по черзі. Щоб підключити перший принтер, дійте за наступною інструкції: • Підключіть до принтера живлення і під'єднайте кабель (найчастіше роз'єму USB) від принтера до системного блоку; • Увімкніть комп'ютер, вставте в привід лазерний диск з драйверами для принтера і зробіть їх установку, запустивши файли "setup.exe" або "install.exe". • Увімкніть на принтері перемикач живлення. Комп'ютер виявить новий пристрій. Після чого встановить драйвера до нього в автоматичному режимі. Перший принтер встановлений.
2
Підключіть до комп'ютера і встановіть драйвера в тій же послідовності для другого принтера. Можливість підключити два принтера до комп'ютера і навіть більше обмежена тільки кількістю вільних портів для їх під'єднання. Після цього ви зможете вибрати, на який з принтерів виводитимуться документи на друк. Зробити це можна, призначивши один зі встановлених принтерів використовуваним за замовчуванням через Панель управління і настройки принтера. Також ви можете вибрати потрібний принтер для друку в кожному окремому випадку в настройках відкритою програми.
3
Цікава також можливість підключити два принтера до комп'ютера, коли один з них вже встановлено, а інший є мережевим і загальнодоступним. Перед установкою мережевого принтера перевірте, щоб ваш комп'ютер був також підключений до мережі. Зайдіть в Панель управління в розділ «Принтери» і почніть установку мережевого принтера. У відповідному вікні введіть його мережеву адресу або вкажіть принтер вручну через огляд Мережевого оточення. Вибирати, на якому з встановлених принтерів друкувати, ви можете також з параметрів налаштувань друку різних програм. Єдина проблема друку на мережному принтері - необхідність тримати комп'ютер, до якого він безпосередньо приєднаний, постійно включеним.