Як діє на людину шум.

В міському середовищі на людину постійно впливають шумові подразники. Стукіт підборів сусідів на сходовому майданчику, звуки меблів, що пересувалися, крики дітей, що грають на вулиці, шум машин і поїздів впливає на організм людини.
Інструкція
1
Шум негативно впливає на людину, причому його негативний вплив залежить від гучності і тривалості. Сильний і різкий звук принесе куди більше шкоди, ніж постійний неголосний гул. Слухові подразники здатні впливати на емоційний стан людини і мотивацію його вчинків. Шум здатний стати причиною внутрісімейного розладу, зіпсувати робочу атмосферу.
2
Чим вище і різноманітніше шум в приміщенні, тим швидше людина втрачає працездатність. Йому складно зберігати свою увагу на поставленому завданні. У гучній обстановці особливо стає скрутно сприймати нову інформацію, швидко реагувати в змінюються обставин.
3
Найбільше від шуму страждають здібності дітей. Через те що сторонні звуки заглушають їх «внутрішній голос», малюки, які проживають у гучних районах, мають труднощі з читанням і можуть відставати в розумовому розвитку від однолітків.
4
Впливає шум не тільки на емоційний, але і на фізичний стан людини. У людей, які прожили в мегаполісі більше десяти років, різко підвищується ризик розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема гіпертонії та ішемії.
5
Шлунково-кишковий тракт також схильний до негативного впливу слухових подразників. У людей, що піддаються впливу шуму, розбудовується внутрішня секреція, часто виникають гастрити і виразки.
6
Страждає від звукових подразників і нервова система. У людей проявляється схильність до нервозов, затяжних депресій, виникають часті головні болі. Найчастіше причиною таких симптомів стає сильний виробничий шум, наприклад, на заводах.
7
Сильний шум заважає нормальному фізичному розвитку дітей та підлітків. У них прискорюється обмін речовин, погіршується кровопостачання кінцівок, а м'язи залишаються в постійній напрузі.