Як зробити відео з фотографій.

Різноманіття комп'ютерних програм дозволяє створити з цифрових фотографій барвисті слайд-шоу і відеофільми. Для зручності перегляду їх можна зберегти на диск або будь-який інший знімний носій і при необхідності підключити до комп'ютера або DVD-програвачу.
Вам знадобиться
  • - програма для роботи з фотографіями, в даному випадку «ФотоШОУ»;
  • - фотографії;
  • - музичний файл.
Інструкція
1
Для роботи з фотографіями вам знадобиться програма, здатна перетворити ваші зображення в відеослайд-шоу. Їх досить багато. У числі найпростіших - ProShow Producer, «ФотоШОУ», Wondershare Photo Story Platinum, VSO PhotoDVD, muvee Reveal, Photo DVD Maker Professional, Windows Move Marker, Nero Vision і багато інших.
2
Придбайте або скачайте з інтернету одну з перерахованих вище програм, встановіть на комп'ютер і приступайте до створення власного фільму. У більшість версій операційних систем Windows додаток Windows Move Marker вже вбудовано, так що при бажанні ви можете скористатися цією програмою. Якість вашого відеофільму при цьому не постраждає.
3
Оберіть фотографії, з яких ви збираєтеся створювати відеофільм. Для зручності розподіліть їх по різних папках, якщо збираєтеся створювати не один, а кілька альбомів. Підберіть відповідну музику. Коли всі файли будуть готові, приступайте до роботи.
4
Шаблони в «ФотоШОУ» дозволяють швидко створити із зображень відео, в якому будуть передбачені найрізноманітніші стилі для оформлення вашого слайд-шоу. Тут же є можливість редагування фото, створення написів і накладення додаткових ефектів, клипартів. Вибрати найбільш відповідний для вас за тематикою варіант, з уже заданим темпом руху зображень і певними ефектами або перейдіть до опції «Новий проект» і самі контролюйте весь процес створення відеофайлу.
5
Додайте в проект фотографії або папку з фотографіями. Для цього натисніть на відповідний напис на верхній панелі робочого вікна програми, а потім подвійним кліком миші відправте або просто перетягніть зображення на робочу панель внизу вікна. Розподіліть зображення в потрібному вам порядку.
6
Клікнувши по кнопці «Музика проекту», перейдіть в нове вікно, де натиснувши на знак «+», виберіть місце розташування звукових файлів і додайте в проект одну або кілька мелодій. При необхідності ви можете вирізати з пісні потрібний вам уривок.
7
Потім у верхньому рядку робочого вікна виберіть у меню розділ «Переходи». Відзначте ті, які ви ходите додати в проект, і перетягніть їх на лінію монтажу, заповнюючи порожні простори між зображеннями. Перейдіть в меню «Заставки». Виберіть стиль оформлення вашого відеослайд.
8
Натиснувши на кнопку «Перегляд» в лівому нижньому кутку робочого вікна програми, ви можете подивитися створене вами слайд-шоу. Якщо вас все влаштовує, у верхньому рядку знайдіть розділ «Створити». Зайдіть в його піддиректорію. Вкажіть формат для збереження файлу. Виберіть місце розташування файлу і натисніть «Зберегти».
Зверніть увагу
Для зручності роботи шукайте русифіковані версії, з ключем. У пробних, демо-версіях, як правило, не всі функції доступні, або слайд-шоу зберігається з «водяним знаком».
Корисна порада
Для запису відеофайлу спочатку потрібно зберегти проект, тільки після цього буде можливе збереження слайд-шоу.Аналогічно відеослайд створюються і в інших програмах.