Як безкоштовно подорожувати.

Любителі подорожей чудово обізнані про те, що найчастіше це занадто дороге задоволення. Однак існує кілька вивертів і хитрощів, знаючи про які, можна переміщатися по світу без будь-яких затрат.
Інструкція
1
Щоб безкоштовно подорожувати по світу, можна скористатися великою кількістю розіграшів від туристичних компаній, які ті проводять напередодні сезону. Зрозуміло, у цього способу є серйозний недолік - туристу доведеться надати особисту інформацію великій кількості турагентств, і ті можуть почати закидати його пропозиціями.
2
Крім того, можна приєднатися до якого-небудь волонтерського проекту, функціонуючому на території відразу кількох країн. Спеціально для учасників даних організацій надаються безкоштовні путівки за кордон. Єдиний недолік - новоспеченому туристу доведеться дійсно виконувати завдання, які йому доручають співробітники волонтерського проекту.
3
Деякі туристи в пошуках способу заощадити воліють подорожувати автостопом. Зрозуміло, цим способом можна скористатися тільки після перетину державного кордону. Так, в Кубі подібні подорожі є буденністю, і водії охоче підвозять туристів з інших держав, розповідаючи про особливості проживання в цій країні.
4
Можна вчинити нестандартним шляхом - знайти собі таку роботу, яка передбачатиме часті подорожі. Проїзд, проживання та оформлення документів візьме на себе організація, тому туристу знадобиться взяти з собою лише путівник і гроші на кишенькові витрати.
5
Студенти мають право скористатися програмами з обміну в тому випадку, якщо університет, в якому навчається потенційний турист, має контакти з вузами за кордоном. Проїзд, проживання та оформлення документів візьмуть на себе організатори програми. Усередині чужої країни студент також зможе подорожувати безкоштовно, прихопивши з собою нових друзів. Обов'язковою умовою для участі в подібній програмі є знання іноземних мов.