Як відредагувати документ.

Уміння відредагувати документ вже стало такою ж частиною комп'ютерної грамотності, як і вміння працювати в ОС Windows. Грамотно відредагований і красиво оформлений документ виглядає строго і по-діловому.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити, щоб відредагувати документ , - це перевірити правопис і пунктуацію в тексті. Якщо ви користуєтеся редактором MS Word, скористайтеся для цього вбудованої автоматичної перевіркою. Або, якщо автоматична перевірка відключена, натисніть F7. Також перевірте пунктуацію тексту. Звичайно, ідеальною грамотності добитися не вийде, але уникнути найбільш грубих помилок таким чином цілком можливо. Додатково перечитайте документ і постарайтеся видалити з нього різні стилістичні помилки, якими часто грішать офіційні тексти.
2
Встановіть потрібний розмір паперу і поля відступу тексту від країв. Для цього зайдіть в меню «Файл» і виберіть «Параметри сторінки».
3
Виділіть весь текст і задайте єдиний шрифт документ а. Або, якщо структура тексту припускає використання різних стилів, застосуєте окремі шрифти до кожного відрізку документ а. Також застосуєте вирівнювання тексту по центру і по ширині сторінки для підзаголовків і основної частини розповіді.
4
Щоб відредагувати документ і зробити його читання більш приємним і простим, використовувані в тексті перерахування, етапи та основні кроки виділіть за допомогою нумерованих і маркованих списків. До них можна застосувати різні рівні і підрівні, а також об'єднувати їх, розкриваючи, приміром, маркований список кількома нумерованими кроками.
5
При необхідності проставте номери всіх сторінок за допомогою меню «Вставка» - «Номери сторінок». Також встановіть єдині наскрізні колонтитули для всіх сторінок через команду «Вид» - «Колонтитули».
6
Якщо документ , який ви редагуєте, досить об'ємний, вставте зміст. Для цього скористайтеся меню «Вставка» - «Посилання» - «Зміст і покажчики». На вкладці «Зміст» введіть рівні і виберіть формат заголовків.
Накладна - це документ первинного бухгалтерського обліку, який повинен заповнюватися правильно, без помарок і коригувань. Кожна накладна має порядковий номер і вноситься до книги обліку. Якщо при написанні документа допущена помилка, то виправлення можна внести з урахуванням «Положення про документи бухгалтерського обліку».
Вам знадобиться
  • - товарна накладна;
  • - печатка організації;
  • - акт виправлень.
Інструкція
1
Якщо при заповненні товарної накладної ви допустили помилку, ознайомтеся з пунктом 4.3 зазначеного положення. Відповідно до законодавства всі записи, як раніше внесені невірні, так і виправлені повинні легко читатися, тому нічого не закреслюйте густими лініями і не замазуйте коректором.
2
Запросіть представника адміністрації. При ньому закресліть невірні записи однією рисою, внесіть вірні, підпишіть "виправлено", поставте печатку організації, складіть акт виправлення накладної з підписом відповідальної особи за заповнення первинної документації, головного бухгалтера і керівника підприємства.
3
Всі дати в накладній повинні збігатися з датами отримання товару покупцем. Знищенню товарні накладні і авансові рахунок-фактури не підлягають. Якщо номери, дати поставки та отримання не збігатимуться, то податкова перевірка може вважати дану ситуацію порушенням податкового законодавства, що спричинить за собою повну перевірку фінансово-економічної діяльності підприємства, накладення адміністративного штрафу, призупинення роботи на строк до 90 днів, а при систематичних порушеннях - кримінальну відповідальність уповноважених осіб. До того ж підприємство буде позбавлене можливості одержати відрахування ПДВ.
4
Якщо помилки виправлені правильно, закреслені однією рисою з внесенням правильного запису, всі дати збігаються, накладна або рахунок-фактура легко читається, і виправлення не заважають перевірці, то це не тягне адміністративної та іншої відповідальності уповноважених осіб і не позбавляє підприємство можливості одержати відрахування ПДВ при здачі податкової звітності.