Як впливає класична музика. Як на мене впливає класична музика.

Вчені в ході численних експериментів довели, що прослуховування музики не просто приємно слуху, але і надає неабиякий вплив на весь організм. А найбільшу користь людині приносять класичні твори.
Інструкція
1
Працюючи, люди часом включають музику. Якщо для цього використовуються класичні мелодії, такий супровід не заважатиме. Більше того, класика допомагає успішніше справлятися з рутинними завданнями. Вчені досліджували працездатність робітників конвеєра. При прослуховуванні класики ті робили менше помилок і почували себе значно краще, ніж працюючи у звичайній обстановці.
2
На перший погляд може здатися, що фонова музика, навіть якщо сприяє виконанню рутинних обов'язків, напевно повинна перешкодити інтенсивної мозкової діяльності, якій найкраще вдаватися в тиші. Але ні - експериментальним шляхом було з'ясовано, що прослуховування класичних мажорних композицій стимулює мозкову активність, підвищує кмітливість, покращує здатність до запам'ятовування. Готуючись до важливого іспиту або повторюючи доповідь для наради, включіть Моцарта, і робота піде веселіше.
3
Класика здатна допомогти впоратися з різними захворюваннями. Ще древні греки виліковували своїх хворих, виконуючи мелодійні композиції. Прослуховування класичної музики, зокрема Шопена і Мендельсона, рекомендовано при серцево-судинних захворюваннях. Позбутися від нервового напруження після роботи допоможе «Колискова» Брамса, композиції Дворжака і «Полонез» Огінського врятують від головних болів, Бетховен корисний при гастриті, а військові марші піднімуть тонус м'язів.
4
Вчені вважають, що прослуховування класичної музики корисно для людини навіть на стадії внутрішньоутробного розвитку. Вже на чотирнадцятому тижні плід здатний сприймати і реагувати на мелодії. Прослуховування класики позитивно позначиться на інтелектуальному розвитку дитини. Корисні будуть регулярні десятихвилинні сеанси Моцарта, Вівальді, Бетховена, Брамса.
5
Прослуховування класики впливає не тільки на людей, але і на рослини і тварин. Квіти, яким регулярно включали мелодійну музику, росли швидше і цвіли більш тривалий період, а у корів в Німеччині, яким заради експерименту стали ставити Моцарта, збільшилися надої.
Музика впливає на людину, в залежності від його емоційного рівня. Людина, яка слухає музику, не тільки її чує, але під впливом частоти звуку і ритму починає перебудовуватися.

Вони нав'язує людині деякий певний стан, яке або гармоніює з його нинішнім станом або повністю йому суперечить. При цьому для першого варіанту характерно поява почуття внутрішньої радості і емоційного підйому. Найбільш сильно піддаються впливу музики саме жінки. Даний факт пов'язаний з тим, що жіноча сутність дуже динамічна і легко змінюється під зовнішнім впливом. При цьому всі реакції виконуються на рівні підсвідомості, і повністю не контролюється людською свідомістю. У разі дисгармонії між станом людини і музикою, може виникнути роздратування або інші емоційні спонукання, що змушують людину припинити прослуховування тієї чи іншої мелодії. Така поведінка людини називається захисною реакцією організма.Появленіе цієї реакції може спровокувати кілька цілком з'ясовних прічін.Установлено, що звуки, в тому числі музичні, являють собою поздовжні хвилі. І, як кожна хвиля, вони маю свою величину виміру. Тому навіть найменшу зміну рівня звуку, здатне викликати перерозподіл первинної матерії, яка наповнює простір. Максимальному впливу схильне астральне тіло сутності людини, при цьому відбувається додаткове насичення первинної матерією званої F і G, яке надалі проявляється в емоційній реакції на мелодії в музиці. Причому, музика впливає на людину неоднаково, все залежить її частоти і періодичності (ритм), з якою звуки повторюються. Низькочастотні звуки викликають надмірне насичення сутності людини, що виявляється в підвищеній агресивності і сексуальності людини. Тому низький голос чоловіка, як правило, для багатьох жінок асоціюється з сексуальним чоловічим образом. Такий чоловічий голос може надавати сексуальне вплив на жінку, спонукавши її до романтичної близькості з протилежною статтю, і викликаючи сильний сексуальний потяг.