Як вибрати вхідні сталеві двері.

Надійна вхідні двері - запорука безпеки і комфорту. Саме тому найчастіше двері в квартиру роблять металевої. Сталева конструкція запобігає проникненню в житло сторонніх осіб, відмінно ізолює приміщення від холоду і небажаних шумів. При виборі сталевих дверей слід звертати увагу і на її естетичні характеристики.
Інструкція
1
Оцініть надійність дверного полотна і коробки дверей. Зверніть увагу на товщину листа, з якого виготовлені двері. Оптимальна товщина сталевого полотна повинна становити не менше трьох міліметрів. Дуже тонка двері менш надійна при механічному впливі, її легко можна деформувати ударами кувалди, а потім віджати за допомогою ломика. Перевірте надійність кріплення дверних петель.
2
Огляньте лицьову сторону дверей. Гарна двері виготовляється з одного суцільного полотна. Якщо двері складена з двох або трьох частин, з'єднаних зварними швами, то в цьому випадку міцність конструкції буде істотно нижче. Двері повинні мати достатньо широкі сіни - так називають виступаючі ділянки передньої частини полотна двері, що приховують щілину між дверима і коробкою.
3
Переконайтеся, що обрана вами двері надійно захистить житло від сторонніх шумів. Краще всього, якщо сталеві двері матиме додаткову обробку деревом або спеціальними звукоізолюючими панелями. Ізоляція може бути виконана із зовнішнього боку. В цьому випадку обшивка несе і естетичну функцію. Іноді панелі кріплять з внутрішньої сторони полотна.
4
Перевірте, чи є на двері внутрішні ребра жорсткості. Ці елементи конструкції підвищують надійність полотна і стійкість його до злому. Така арматура зазвичай розташовується з внутрішньої частини дверей, розділяючи полотно на кілька секцій. Самі секції можуть бути заповнені теплоізоляційним матеріалом, наприклад мінеральною ватою або пінопластом.
5
Оцініть, наскільки добре працюють встановлені на двері замикаючі пристрої. Оптимально, якщо двері обладнані двома або навіть трьома замками різного типу. Переконайтеся, що механізм запорів справний і зручний в експлуатації. Для додаткового захисту двері за вашим бажанням можуть обладнати додатковим захистом від злому або пристроями сейфового типу, що володіють можливістю блокування і захисту двері по всьому периметру.