Вибір домофона з відеоспостереженням.

Використання спеціальних охоронних пристроїв, що запобігають проникненню небажаних відвідувачів, вже стало звичним атрибутом життя сучасних городян і власників приватних будинків. Для комунального користування досить найпростішого пристрою, що забезпечує двостороннє голосове спілкування - аудідомофона. Для індивідуальних потреб краще вибрати домофон з відеоспостереженням.

Функціональні можливості відеодомофонів

Домофон, оснащений функцією відеоспостереження, дозволяє встановити з відвідувачем двосторонню голосовий зв'язок, одночасно дозволяючи побачити його на екрані відеомонітора, вмонтованого в домашній пульт управління. Зовнішня частина цього пристрою, яка монтується біля вхідних дверей або у кількох, оснащена однією або декількома викличними панелями, в яких встановлені мініатюрні камери відеоспостереження. Вони можуть бути як чорно-білими, так і кольоровими, відповідно, і зображення на екрані домашнього монітора буде чорно-білим або цветним.Кроме цієї основної функції, відеодомофон може мати й інші можливості, багато з яких істотно підвищують його вартість. Це вбудована додаткова пам'ять, відеоканал, можливість запису аудіо- і відеофайлів, підключення до решти комунікаційних систем будинку (зв'язок і сигналізація), спеціальна система ключ-замок, що забезпечує тільки санкціонований доступ.
Якщо у домофона є можливість інтеграції в телефонну лінію, по ньому можна буде вести телефонні переговори.

На що звернути увагу при виборі відеодомофона

Для початку визначтеся з тими функціями, які вам необхідні. У тому випадку, коли ви живете в багатоквартирному будинку, де на вхідних дверях в під'їзд уже встановлений аудідомофон, вам цілком достатньо буде на двері в квартиру встановити відеодомофон з базовими функціями, що дозволяють отримувати чітке зображення відвідувача на відеомоніторі. Для заміського житлового будинку, що має велику територію і кілька хвірток, є сенс придбати іміджеву систему, інтегровану в інженерну структуру мереж, з максимальним набором функцій, що гарантують збереження інформації про посетітелях.По таким критерієм, як ціна-якість вибрати пристрій серед тих, що виробляються провідними світовими брендами, досить складно. За умови, що ви віддасте перевагу відомою і перевіреної марки, надійність і термін експлуатації відеодомофона буде високою незалежно від цінової категорії.
Функція віддаленого електронного замка дозволить дистанційно відкривати і закривати електромеханічний замок, встановлений на вхідних дверях.
При виборі зверніть увагу на зручність користування приладом. Компактні моделі мають невеликі екрани, зображення на яких не всякий зможе розглядати без очок. Розміри екранів коливаються від 3,5 до 10,5 дюймів, оптимальні - 7 дюймів, це майже 18 см по діагоналі. Виберіть необхідну кількість каналів залежно від того, скільки вхідних дверей у вашому домі. Якщо ви хочете знати, хто намагався проникнути в будинок вашої відсутності, виберіть домофон з функцією пам'яті. Коли ви живете в приватному будинку або квартирі, зручно, якщо є можливість поговорити з відвідувачем по гучному зв'язку, для цього ваш відеодомофон повинен бути оснащений функцією hands-free.