Як безкоштовно відправити подарунок на Одноклассниках.

Соціальні мережі з кожним днем стають все більш популярними. Ними користуються не тільки підлітки, а й дорослі люди. Сайт Одноклассники.ру є однією з найвідоміших мереж. Однією з її особливостей стала можливість дарувати друзям та іншим користувачам безкоштовні подарунки.
Вам знадобиться
  • - участь в модерації фотографій і відеороликів.
Інструкція
1
Для того щоб подарувати своєму другові безкоштовний подарунок на сайті Одноклассники.ру, вам необхідно зробити наступне. На головній сторінці вашого аккаунта розташовані вкладки «Основне», «Друзі», «Фото», «Нотатки» та інші. Поруч з цими вкладками ви побачите напис: «Ігри». Зайдіть туди і в рядку пошуку введіть «Модератор однокласників». Подібним дією ви знайдете програму, де будете заробляти бонусні бали. Бали заробляються наступним чином: перед вами на екрані з'являться фотографії різних користувачів даної соціальної мережі. Вам необхідно вирішити, чи відповідає та чи інша фотографія правилам сайту і, відповідно, заблокувати її або схвалити. За кожен схвалений знімок на ваш рахунок буде нараховуватися 2 бонусних бали, а за кожен відхилений - 10.
2
Після того, як ви наберете достатньо високу кількість очок, ви можете витратити їх. Для цього натисніть на кнопку «Аукціони», розташовану внизу вікна з кількістю балів. Перед вами відкриється аукціонне вікно, в якому буде позначений список діючих аукціонів. Серед них ви зможете помітити розіграші безкоштовних оцінок 5+, смайликів на тиждень, на 5 або на 3 дні, послуги «Невидимка» або ж безкоштовних подарунків в кількості одного або двох штук. Тепер вам залишиться тільки поставити необхідну кількість балів на будь лот і виграти його.
3
Якщо ви виграєте лот з одним безкоштовним подарунком, вам прийде сповіщення про перемогу в аукціоні. Щоб подарувати цей безкоштовний подарунок, зайдіть на сторінку будь-якого вашого друга, натисніть на кнопку «Зробити подарунок», виберіть той, який вам сподобається, і натисніть «Подарувати». Таким чином, безкоштовний подарунок буде відправлений вашому другу.
4
Крім вищеописаного способу дарування безкоштовних подарунків, існує ще один. Під час деяких свят адміністрація сайту Одноклассники.ру надає вам можливість дарувати безкоштовні подарунки будь-яким користувачам в необмеженій кількості. Однак, проведення таких акцій обмежується одним або двома днями.