Як впливає на людину шум.

Шум являє собою безладне поєднання різних за частотою і силі звуків. Він здатний чинити негативний вплив на організм людини. Джерелом шуму може служити будь-який процес.
Інструкція
1
За останні роки відбулася велика кількість змін у навколишньому середовищі. В результаті швидкого розвитку техніки на землі сильно змінилися акустичні умови. Побічним продуктом прогресу став шум, який став справжнім лихом нашого часу.
2
З світом звуків людина знайомиться з дня народження і до кінця життя. Космонавти, які проходили тренування в барокамері розповідали, що вони відчували дуже неприємні відчуття від гнітючої тиші. Це не дивно. Шуми природного походження надають тільки благотворний вплив на організм. Вони так само необхідні, як блакитне небо над головою і зелень дерев.
3
Згідно з науковими дослідженнями встановлено, що в шумі морського прибою, дощу, листяного лісу та інших шумах природного походження - основними є приблизно одні й ті ж частоти, відповідні 1000 коливань в секунду. Якраз ця межа - зона найвищої спектральної чутливості слухового апарату людей. Саме ці шуми викликають почуття заспокоєння і рівноваги.
4
Люди досягли високого рівня цивілізації, в тому числі завдяки своїй здатності до спілкування. Одна з форма контакту людей - зв'язок за допомогою звуків. Шум перешкоджає цьому спілкуванню. Він знижує нормальну активність, збіднює наше життя. Мало того, шум здатний заглушити сигнал небезпеки, наприклад застережливий крик.
5
Найпоширеніша і серйозна причина приглухуватості, викликаної шумом - це наявність високих рівнів шуму на робочих місцях. Якщо впливу носять не систематичний характер, то шкода буде незначний. Однак велика кількість людей регулярно відчувають на собі тиск високих рівнів шуму на виробництві. Таким чином, вплив перестає бути тимчасовим, і з часом зниження слуху стає хронічним або важким.