Як боротися зі свавіллям.

Робота може перетворитися на справжнє пекло, якщо вам доводиться щодня стикатися з свавіллям начальника. Конфлікти з керівництвом псують настрій, тріпають нерви і відбивають всякий інтерес до роботи. Чи можна позбутися від дріб'язкових причіпок з боку начальника і покінчити зі свавіллям? Яку лінію поведінки слід обрати?
Вам знадобиться
  • - Трудовий кодекс;
  • - трудовий договір;
  • - документи, що підтверджують порушення ваших прав.
Інструкція
1
Проаналізуйте ситуацію, що склалася. Боротьба зі свавіллям керівництва буде виправдана в тому випадку, якщо дії начальника порушують ваші права, зафіксовані в Трудовому кодексі. Приміром, вам можуть відмовити в наданні чергової відпустки, неповністю оплатити лікарняний лист або відрядження. Якщо ваші права явним чином порушені, з таким свавіллям можна і потрібно сміливо боротися.
2
Зверніться до районної або міську трудової інспекції з письмовою скаргою на дії керівництва. Чітко сформулюйте в документі свої претензії, звертаючи першочергову увагу на факти порушення ваших прав. Прикладіть до скарги ті документи, які підтверджують описані вами порушення. Наприклад, це може бути трудовий договір, в якому прописані ваші права і обов'язки за посадою.
3
Дочекайтеся, коли скарга до трудової інспекції буде розглянута. Зазвичай цей термін складає тридцять днів, але може бути продовжений ще на місяць, якщо буде потрібно провести ретельну перевірку або зажадати відповідні документи. За результатами перевірки буде складено акт, а керівництво підприємства отримає припис з вимогою усунути порушення прав працівника. Ваше керівництво буде зобов'язане дати трудової інспекції письмовий звіт про вжиті заходи.
4
Якщо сваволю начальника не пов'язаний з порушенням трудового законодавства, а пояснюється характером особистості або сформованими між вами неприязними відносинами, постарайтеся уникати відкритих конфліктів. Чітко і в строк виконуйте свої службові обов'язки і доручення, не даючи керівництву приводу для причіпок.
5
Пам'ятайте, що кращий засіб у спілкуванні з хамством і упередженим ставленням - стриманість. Будьте гранично коректні і ввічливі в спілкуванні з керівництвом, але не переходите на запобігливий тон. Ні в якому разі не опускайтеся до взаємних образ і словесних перепалок. Ваші дії не повинні виреходіть за рамки закону.
6
Спробуйте використовувати адміністративний ресурс, звернувшись з обґрунтованою скаргою на дії безпосереднього начальника до вищестоящого керівництва. Дієвим буває також залучення до розв'язання конфліктної ситуації профспілкової організації підприємства, активно захищає права своїх членів.