Як виглядати розумною.

До жіночого підлозі в суспільстві ставляться неоднозначно. Деякі чоловіки вважають, що жінки поступаються сильній статі за інтелектом. Зруйнувати даний стереотип можуть тільки ті, хто здатний виглядати по-розумному в будь-якій ситуації.
Інструкція
1
Умійте добре справити перше враження. Якщо з вами намагаються познайомитися або заговорити, не потрібно здивовано плескати очима, нервувати і всім своїм виглядом демонструвати сором. Будьте зібраної і впевненою в собі. Намагайтеся говорити грамотно і розбірливо. Чи не розтягуйте слова.
2
Продумайте свій зовнішній вигляд. Одягайтеся більш строго, ніж зазвичай. Носіть піджаки, блузки, брюки або спідниці. Заколюйте волосся шпилькою або робіть красиву укладку. Макіяж наносите не надто яскравий і по можливості скоротіть його до мінімуму. Також можна додати кілька додаткових аксесуарів, наприклад окуляри і портфель замість звичної сумочки.
3
Замовте красивий номер для вашого телефону, потім зробіть стопку візиток, розмістивши на них ваше ім'я, номер і фотографію. Так ви зможете обмінюватися контактами з людьми, і вони будуть впевнені в серйозності ваших намірів.
4
Відповідайте з розумом на провокаційні питання. Якщо ви не знаєте відповідь або не хочете відповідати, потренируйтесь заздалегідь плавно йти від теми в таких випадках. Якщо відчуєте, що сказали або зробили щось досить дурне, краще не піддаватися смущению. Продовжуйте зберігати спокійний і впевнений вигляд.
5
Розширюйте ваш кругозір, щоб не падати обличчям в бруд під час бесід з людьми. Читайте більше книг, намагайтеся бути в курсі останніх подій в світі. Будьте впевнені в тому, що добре розбираєтеся хоча б в якій-небудь одній області. Вчіться ввічливості та етикету, ні в якому разі не ведіть себе грубо в суспільстві і не сквернословьте. Також краще уникати слів-паразитів в мові.
6
Будьте хорошим і уважним слухачем, якщо відчуваєте, що не зможете блиснути розумом в розмові. Надайте вашим співрозмовникам можливість говорити, а самі просто слухайте, погоджуючись з ними і періодично вставляючи в розмову декілька слів.