Як впливає комп'ютер на здоров'я людини.

Уплинути на здоров'я людини може не епізодична, а тільки регулярна і тривала робота за комп'ютером. В даний час використання сучасної техніки стає все ширше. Кожне робоче місце намагаються автоматизувати, щоб прискорити і поліпшити показники роботи. Це призводить до того, що все більше людей змушені проводити цілі дні біля моніторів.
Інструкція
1
Працюючи за комп'ютером цілий день, людина залишається у відносно нерухомому стані протягом тривалого часу. Цей факт негативно позначається на циркуляції крові в організмі і на хребті. Особливо сильні застои утворюються в області нижніх кінцівок. При тривалому порушенні циркуляції крові пошкоджуються стінки судин. Це призводить до їх розширення. Наприклад, такі зміни спостерігаються при геморої.
2
При читанні інформації з монітора комп'ютера відбувається перенапруження очей. Обгрунтовано це тим фактом, що при вивченні тексту відстань не змінюється. Очі в цей момент знаходяться в сильній напрузі. З часом це може привести до серйозних проблем. Тривала робота на клавіатурі негативно впливає на м'язи передпліччя і суглоби кисті.
3
В даний час все частіше ставиться питання про комп'ютерної залежності людей. Комп'ютерні ігри, соціальні мережі, робота в інтернеті можуть розвитку невротичних і психічних розладів.
4
Робота за комп'ютером деколи повністю поглинає людину. Він нехтує нормальним харчуванням, обходячись іноді випадковими перекушуваннями. Це призводить не тільки до проблем з роботою травного тракту, але і викликає вітамінну і мінеральну недостатність.
5
Таким чином, людина, яка тривалий час проводить за монітором комп'ютера, піддається ризику розвитку проблем з опорно-руховим апаратом, серцево-судинних захворювань, органів шлунково-кишкового тракту, порушення зору і ін. Неправильне харчування, шкідливі звички, стрес і гіподинамія - далеко не повний список, який може наздогнати залежних від комп'ютера людей.