Як повинна вести себе вагітна.

Вагітність - це, мабуть, самий відповідальний і головний період у житті жінки. У цей час майбутні матусі повинні правильно харчуватися, дотримуватися режиму, стежити за особистою гігієною і більше проводити часу на свіжому повітрі.
Інструкція
1
Вагітні повинні носити зручне і вільний одяг, яка не буде стягувати живіт і ускладнювати руху. Нижня білизна має бути з натуральних матеріалів, взуття - на низькому каблуці або плоскій підошві. Майбутній мамі потрібно якомога більше часу проводити на свіжому повітрі. Прогулянки повинні бути повільними і спокійними, без спешек. Перед сном провітрюйте кімнату. Влітку краще відпочивати за містом. Не рекомендується під час виношування дитини літати або їздити на далекі відстані.
2
Дотримуйтеся режиму дня. Вночі необхідно спати не менше восьми годин, лікарі також рекомендують відпочивати вдень. Бажано, щоб майбутня мама лягала спати і прокидалася в один і той же час. Якщо вашому здоров'ю та здоров'ю дитини нічого не загрожує (попередньо проконсультуйтеся у лікаря-гінеколога), слід виконувати нескладні гімнастичні вправи, які дозволять підвищити пружність і еластичність тканин черевних стінок. На вправи потрібно виділяти щодня не більше п'ятнадцяти хвилин.
3
Харчування майбутньої мами має бути повноцінним і різноманітним. Включіть в раціон продукти з високим вмістом мінералів, вітамінів, білків і вуглеводів. Їжа повинні бути багата фосфором і кальцієм, дані мікроелементи необхідні для будови скелета плода, а також вони активно беруть участь в обміні речовин вагітної жінки. Велика кількість фосфору міститься в рибі, а кальцію - в молочнокислих продуктах. Уникайте вживання м'ясних і рибних консервів. Пийте мінеральну воду без газу, овочеві і фруктові соки, компоти і морси, молоко, неміцний чай. Категорично забороняється вживання спиртних напоїв.
4
Ретельно стежите за своєю гігієною. Приймайте щодня теплий душ з м'якими миючими засобами. Не рекомендується лежати у ванні, так як з водою в піхву можуть проникнути мікроби, які здатні викликати різні захворювання. Вранці і ввечері підмивайтеся теплою водою з гелем, призначеним для інтимної гігієни. Категорично забороняється спринцеваться. Приділяйте увагу молочним залозам, підтримуйте їх в ідеальній чистоті. Носіть правильне білизна, груди не повинна бути стягнутої і не повинна звисати. Мийте груди теплою водою з дитячим милом, після чого акуратно розтирайте соски махровим або вафельним рушником.