Як заблокувати доступ до сторінки.

Іноді у адміністратора персонального комп'ютера виникає необхідність заблокувати іншим користувачам доступ до певних інтернет-сторінкам. Зробити це можна як в настройках браузера, так і самої операційної системи.
Інструкція
1
Створіть для інших користувачів комп'ютера окремі облікові записи з мінімальними правами для обмеження доступу до певних сайтів. Потім завантажитеся під вашим обліковим записом адміністратора і поставте на неї пароль.
2
Активуйте батьківські налаштування. Дана функція є в останніх версіях операційної системи Windows і активується через меню облікових записів. За допомогою її ви можете заблокувати доступ до певних категорій інтернет-ресурсів.
3
Відкрийте меню «Налаштування», якщо ви користуєтеся браузером Opera, і клацніть по рядку «Вміст». На вкладці «Заблокований вміст» додайте адресу блокируемой веб-сторінки. У браузерах Firefox і Google Chrome є можливість завантаження спеціальних доповнень для обмеження доступу до певних веб-сайтів, а також запобігання зміни налаштувань паролем. Щоб встановити ці доповнення, відкрийте офіційний веб-сайт браузера і знайдіть відповідні розширення.
4
Заблокуйте доступ в інтернет в певні дні та години, наприклад, поки ви відсутні на роботі. У цьому вам допоможе програма Caspersky Crystal з підтримкою автоматичного заборони виходу в інтернет в певні дні тижня, години, хвилини і виділені дні календаря. Також за допомогою неї можна заборонити змінювати налаштування паролем.
5
Забороніть вхід на сайт, зберігши його адресу у файлі hosts. Перейдіть в меню «Мій комп'ютер» і відкрийте папку Windows. Потім перейдіть в каталог system32 \ drivers \ etc \ і знайдіть в кінцевій папці файл hosts. Відкрийте його за допомогою блокнота. Впишіть внизу адресу тих сайтів, які потрібно заблокувати. Перед кожним адресою не забудьте вказати маску 127.0.0.1. В результаті строчка буде мати приблизно такий вигляд: 127.0.0.1 site.com. Збережіть зроблені вами зміни.