Як знайти офіс.

Процес вибору підходящого офісу при організації бізнесу грає одну з важливих ролей. Офіс - це обличчя фірми. Якщо основна частина бізнесу розташовується десь в іншому місці, офіс - те ж саме, що і вивіска з назвою і доглянутий зовнішній фасад. Саме по ньому про фірму судять перші клієнти і контрагенти.

Інструкція
1

Щоб знайти офіс, ви завжди можете звернутися в агентства нерухомості, які є посередниками між господарями та орендарями або покупцями по житловому та нежитлового фонду. У них завжди є актуальні пропозиції по вільним приміщенням. Плюсом звернення до них будуть професійні консультації по кожному об'єкту переглядається комерційної нерухомості. Мінусом - додаткові витрати на їх послуги, які, як правило, оплачує орендар.

2

Якщо ви хочете знайти офіс самостійно, то, перш за все, звузьте коло вимог до приміщення, виходячи з тієї функції, яку воно буде виконувати, і виду бізнесу. Так, наприклад, для бізнесу, орієнтованого в основному на роздрібного клієнта, вам, швидше за все, доведеться вибрати офіс на першому поверсі будівлі, в місці з хорошою прохідністю на перетині пішохідних шляхів поруч з транспортними потоками. Розташовуватися воно буде, швидше за все, в центрі району чи міста. Однак якщо ваш бізнес орієнтований на сектор b2b, наприклад, на оптові продажі, ви цілком зможете обійтися офісом в будь-якому адміністративному будинку і зовсім не обов'язково на першому поверсі.

3

Окрім, власне, розмірів площі і ціни за квадратний метр вибрати офіс вам допоможе увагу до наступних речей: ? Технічний стан приміщення; ? Необхідність в ремонті; ? Наявність комунікацій; ? Близькість транспортних маршрутів; ? Доступність для пішоходів і автомобілістів. Додатково виникли витрати (ремонт, установка телефону) бажано, звичайно, зовсім виключити, або максимально відняти від вартості орендної плати. Втім, якщо знайти офіс за хорошою ціною не виходить, можна піти і на них, наполігши на додаванні до договору оренди певних зобов'язання орендодавця.