Різновиди електричних камінів.

На вогонь можна милуватися нескінченно. І кожен раз знаходити щось нове і магічне в обрисах полум'я. Камін в будинку - найкраща можливість приручити вогонь, як це зробили предки. Але в стандартній квартирі, на жаль, класичний вогнище з димоходом побудувати не вийде. Зате є зручна альтернатива - електричні каміни.

Види електричних камінів

Електричний камін являє собою електрообігрівач, який імітує тепло і вогонь. За допомогою такого предмета інтер'єру можна перетворити звичайну вітальню в затишний сімейний куточок, який відразу полюблять всі домочадці. Збиратися біля нього вечорами всією родиною стане вашою невід'ємною сімейної традіціей.Електріческіе каміни діляться на два види: електроочагі і каминокомплекты.Электроочаг виглядає як топка електричного каміна. Його прототипом є чавунна піч з дверцятами. Електроочагі забезпечуються екраном і, звичайно ж, майстерною імітацією полум'я. Ціна такого обладнання може коливатися від 6 000 до 10 000 рублів. Він займе відносно небагато місця у вашій кімнаті і легко впишеться абсолютно в будь-який інтер'єр. Крім того, такий декоративний камін не потрібно вбудовувати в стіну, адже йому не потрібно якась спеціальна установка. Тобто, після його покупки вам потрібно лише доставити його до квартири (до слова, він легко поміщається в звичайнісінькій легковій машині), поставити у відведене місце і включити в розетку.Камінокомплекти мало чим відрізняються від електроочагов: точно також опалюють приміщення і дарують оточуючим тепло. Але, крім самого електроочага такий камін оснащений ще і порталом. Портал - це зовнішнє обрамлення топки каміна. Дизайни таких систем можна підібрати під конкретний інтер'єр. В цьому випадку варто дати волю своїй фантазії і придбати електричний камін в стилі хай-тек, фьюжн, кантрі або будь-якому іншому. Крім того, такі каміни можуть бути будь-якої форми: як традиційної квадратної або прямокутної, так і кутовий. Можна також замовити індивідуальний дизайн електричного каміна. Але в такому випадку його вартість зросте приблизно на 40%. Крім того, необхідно бути готовим до того, що вам доведеться якийсь час очікувати його збірки. Ціна на ці каміни практично не нормована. Починатися вона може від 12000 рублів і виростати до нескінченності. Мабуть, найбільш яскравим представником камінокомплекти є електричні каміни фірми ClassicFlame.
Головним чином, дизайн і вартість залежать від виду порталу, який інколи виготовляється з цінних порід каменю або мармуру.

Пристрій електричних камінів

В казці А. Толстого «Золотий ключик або пригоди Буратіно» головному герою намальований на полотні вогнище подарував виконання мрії. Справжній же електричний камін здатний подарувати своїм власникам ніжне відчуття дому, тепло, якого потребує кожна людина, і імітацію чарівних сполохів пламені.Как правило, за майстерним фасадом такого каміна ховається бутафорський вогонь з шовку або фольги, червоні світлофільтри, тепловентилятор і мотор. Безсумнівно, будь-якого покупця обрадує той факт, що електричний камін служить не тільки відмінним прикрасою інтер'єру, але і хорошим огрівальним прібором.Зачастую такий камін функціонує в режимі створення візуальних ефектів та обігріву одночасно. Тобто, як тільки він включається, кімната тут же починає опалюватися. Однак, в деяких моделях є можливість вибору з декількох режимів. В такому випадку можна милуватися палаючим вогнищем навіть в період спекотного лета.Также існують електричні каміни, які обладнані термостатом. Його використання дозволяє нагріти температуру приміщення до зазначеного рівня. Камін буде самостійно підтримувати потрібний рівень тепла.Также серед додаткових переваг електрокаміна можна згадати настройку потужності полум'я, завдяки чому вогонь можна налаштовувати на тління або ж мерехтіння і переливання в ночі.
Ще одна зручна функція багатьох моделей - дистанційне керування.
Безумовно, найбільш простий камін - це електроочагов. Він може використовуватися самостійно або ж за порталом. Електричний камін з порталом відноситься до недорогих і дозволяє проявити свою дизайнерську фантазію. Такий камін не тільки виконує практичну функцію, але також стає незамінною складовою вашого інтерьера.Портал електрокаміна може виготовлятися з різноманітних матеріалів. В той час, як звичайний камін традиційно облицьовувався каменем, в разі електричного каміна немає необхідності в дотриманні техніки пожежної безпеки. Відповідно, ви можете дозволити собі абсолютно будь-які ігри з поверхнею і формой.Еслі ви твердо вирішили обзавестися електричним каміном, будьте готові не тільки до захоплених відгуків своїх гостей і спогляданню магічною гри полум'я у вітальні, але також і до майбутнього серйозного вибору. На ринку зараз пропонується величезний асортимент всіляких моделей електричних камінів різних виробників і фірм. Однак, серед усього цього достатку досить непросто відшукати саме той, який займе почесне місце у вашій квартирі і стане символом сімейного вогнища в вашому домі. І, незважаючи на середню ціну багатьох варіантів, перш, ніж зробити покупку, спочатку потрібно добре все обдумати і зважити, щоб потім не шкодувати про свій вибір, а знову і знову переконуватися в його вірності.