Як поводитися в Ізраїлі.

Подорож по Ізраїлю може залишити найприємніші враження, але тільки в тому випадку, якщо ви будете дотримуватися прийнятих там звичаї і традиції. Особливі обмеження в цій країні накладаються на релігійну сторону життя. Пам'ятайте, що до правил поведінки в країні, багатій культурними та історичними традиціями, слід поставитися з повагою і пошаною.
Інструкція
1
Дотримуйтесь прийняті в Ізраїлі правила спілкування. Стиль поведінки типового ізраїльтянина може здатися російському туристові кілька зухвалим. Скромність і витриманість росіян цілком може бути розцінена місцевими жителя як м'якотілість і слабкість характеру.
2
Не дивуйтеся, якщо при зустрічі з вами навіть незнайома людина поцікавиться вашим здоров'ям або тим, як йдуть ваші справи. Не вдаючись у подробиці про деталі свого особистого життя, дайте відповідь, що ваші справи йдуть добре.
3
Вступаючи в переговори з торговцями сувенірами або іншими товарами, пам'ятайте про те, що при спілкуванні з вами представники приймаючої сторони будуть прагнути отримати максимальну вигоду. Не соромтеся торгуватися. Продавець буде готовий трохи знизити ціну, якщо побачить у вас потенційного покупця. Якщо до вас наполегливо звертаються на вулиці, пропонуючи ті чи інші послуги, намагайтеся поводитися стримано. Не виключено, що перед вами шахраї, які дізналися в вас невдалого туриста.
4
У разі вчинення відносно вас протиправних дій не намагайтеся вирішити проблему самостійно, а зверніться до представників поліції. Туристи, неодноразово відвідували Ізраїль, відзначають, що в цілому рівень громадської безпеки в цій країні дуже високий.
5
Пам'ятайте про те, що в іудеїв суботу вважається священним днем. У цей день переміщатися по місту можна лише на таксі або пішки, оскільки громадський транспорт перестає працювати. Дуже складно в суботу знайти в Ізраїлі діюче підприємство громадського харчування - багато кафе, бари і ресторани будуть закриті. Плануйте своє ознайомлення з визначними пам'ятками з урахуванням цієї національної особливості.
6
При відвідуванні святих місць дотримуйте кілька нескладних правил. Перебуваючи в таких місцях, не можна залишати відкритими голову і плечі. Для відвідування святинь рекомендується одягатися як можна більш скромно. Будьте готові до того, що при огляді визначних пам'яток ви зіткнетеся з підвищеними заходами безпеки.
7
Утримайтеся від фотографування місцевих жителів без їх на те дозволу. В іудаїзмі не вітається відтворення своїх зображень, тому більшість з ортодоксальних іудеїв поставляться до ваших спроб закарбувати їх на фото різко негативно.