Як роблять біоламінірованіе.

Біоламінірованіе - спеціальна процедура, яка допомагає захистити волосся від негативного впливу навколишнього середовища і відновити їх структуру. Ламінуючий складу виготовлений на основі натуральної целюлози, абсолютно нешкідливий, не викликає алергії і підходить всім, хто бажає поліпшити стан і зовнішній вигляд шевелюри.
Інструкція
1
Ламінування може бути безбарвним і кольоровим. Кольорове ламінування прекрасно замінює забарвлення волосся. Волосся при цьому не страждають, оскільки до складу ламінату не входять перекис водню, ні аміак. Безбарвне ламінування рекомендується після мелірування, колорування та іншого неоднотонного фарбування, а також тим, хто не хоче міняти колір волосся. Крім того, безбарвне ламінування можна проводити відразу після фарбування, щоб закріпити колір, утримуючи фарбу у волоссі.
2
Перед біоламінування волосся промивають спеціальним шампунем для глибокого очищення, ретельно споліскують і злегка підсушують рушником. Потім широкою плоскою пензликом наносять ламинирующий склад на тонкі пасма волосся, від коренів до кінчиків. Під час процедури кожен волосок покривається повітропроникною захисною плівкою, яка проникає в його структуру, вирівнює волосся, роблячи їх гладкими по всій довжині. При цьому товщина кожного волоса збільшується на 10-15%. Відповідно збільшується обсяг всієї шевелюри.
3
Після того, як склад завдано, голову покривають поліетиленовою шапочкою. Щоб полімер глибше проник в структуру волосся, їх слід прогріти під спеціальною лампою або, принаймні, укутати голову махровим рушником. Через 15-20 хвилин склад змивають живильним шампунем і наносять живильний гель.
4
Процедура робить волосся гладкими і слухняними, дозволяючи легко укладати в зачіску. Крім того, плівка з целюлози захищає шевелюру від вологи, тому укладка, буде триматися і в сиру погоду. Біоламінірованіе можна проводити і в салоні, і вдома, якщо уважно вивчити інструкції, що додаються до складу, і строго слідувати їх вказівками. Ламінуючий склад тримається на волоссі 3-5 тижнів, потім процедуру можна повторити.
Зверніть увагу
Ламінування не замінює догляд за волоссям, особливо пошкодженими. Необхідно робити маски для волосся і використовувати інші засоби догляду.