Як піклуватися про шкіру.

Красива шкіра - це не тільки природний дар, але і результат ретельного догляду за собою, без якого навіть саме ідеальне особа може швидко втратити всю свою принадність. Насправді правильний догляд за шкірою не так вже і важкий, потрібно лише підібрати відповідні кошти і не забувати про регулярність.
Вам знадобиться
  • - засіб для вмивання, відповідне типу шкіри;
  • - зволожуючий крем для обличчя;
  • - живильний крем для обличчя;
  • - маски для шкіри;
  • - крем-пілінг або скраб;
  • - флюїд, сироватка або крем для догляду за шкірою повік.
Інструкція
1
Перед тим як доглядати за шкірою, визначте, до якого типу вона відноситься, так як це принципово важливо для підбору косметичних засобів. Нормальна шкіра легко переносить будь-які компоненти по догляду, жирна потребує тих, що допоможуть знизити роботу сальних залоз, а суха, навпаки, додаткового зволоження і живлення.
2
Почніть догляд з регулярного очищення, що допоможе запобігти розвитку запальних процесів і дасть можливість порам дихати. Вмивайтеся з застосуванням спеціальних засобів двічі на день, а протягом дня можете додатково освіжати обличчя термальними спреями.
3
Дотримуючись правил догляду за шкірою не забувайте про регулярне зволоженні, якого потребує будь-яка особа. Для цього не пізніше ніж за півгодини до виходу з дому наносите на шкіру зволожуючий крем або ж більш багатофункціональний ВВ-крем, який поєднує в собі функції декоративної основи під макіяж і захисту шкіри.
4
Після очищення обличчя ввечері нанесіть на шкіру живильний крем, ніжно масажуючи всі ділянки особи, крім області очей. Для цих зон використовуйте спеціальні засоби, так як шкіра там дуже ніжна. У жарку пору року використовуйте більш легкі за текстурою кошти, які не будуть забивати пори, але при цьому допоможуть клітинам заповнити відсутні корисні речовини.
5
Раз в тиждень очищайте шкіру більш ретельно, використовуючи для цього скраби або пілінги, які не тільки прибирають забруднення, а й ороговілі частинки епідермісу, допомагаючи шкірі швидше регенерувати. Дбайливий догляд за обличчям також можете доповнити масками. Вони живлять клітини додатково і можуть бути як придбані у вигляді готових засобів в магазині, так і створені з продуктів, які опинилися під рукою, підібраних відповідно до типу шкіри.