Крему і засоби від розтяжок.

Розтяжки - некрасиві білі та червоні смуги - з'являються у жінок з кількох причин. Це може бути гормональний збій, швидкий набір ваги або вагітність, де ці два фактори діють разом.

Розтяжки - як їх уникнути

Чим краще зволожена шкіра - тим вона еластичнішою. І тим менше ризик виникнення розтяжок. Тому власниці шкіри жирного та змішаного типу виявляються в більш вигідному становищі. Всім іншим, щоб запобігти появі розтяжок, потрібно зволожувати шкіру поживними засобами - кремами і маслами.
Лікарі з'ясували, що у людей, що займаються спортом, ризик розтяжок менше. Під час занять кров насичується киснем, який вона несе шкірі. Шкіра стає гладкою та еластичною.
Під час вагітності або в підлітковому віці ризик виникнення розтяжок високий. Вага збільшується дуже швидко, відбувається різке розтягнення шкіри. Щоб рубці не утворювалися, кожен день натирайте шкіру на животі, грудях, стегнах оливковою олією або живильним кремом. Також допоможе баночний масаж (вагітним можна масажувати тільки стегна і груди). Під час цієї процедури кров приливає до поверхні шкіри, роблячи її більш еластичною. Тоненькі розтяжки, які почали утворюватися, розсмоктуються.

Ефективні засоби проти розтяжок

Якщо шкіра надто суха, а набір ваги дуже швидкий, то запобігти появі розтяжок досить складно. Однак є засоби - мазі і спеціальні процедури, які допоможуть зменшити кількість розтяжок. Утворюються рубці найчастіше на животі, грудях, стегнах. Якщо розтяжки з'явилися під час вагітності, то потім, після пологів, вони заважають шкірі підтягнутися. Вона важить негарним мішком, псуючи зовнішній вигляд. Тому починати боротьбу з розтяжками потрібно відразу ж, як вони почали утворюватися.
Щоб розтяжки не утворювалися під час вагітності, носите бандаж як тільки живіт почне збільшуватися занадто швидко. Він підтримає пліт і зніме зайве навантаження з шкіри.
В аптеках продаються різні засоби, що допомагають позбутися рубців. Це лікувальна мазь «Рятувальник» і бальзам «Швидка допомога». Вони добре розгладжують розтяжки. Крім того, якщо рубці були яскраво-червоні, опуклі, вони стають практично непомітними, білими. Втирати кошти потрібно вранці і ввечері як мінімум по п'ять хвилин. По-перше, так склад проникне в найглибші шари шкіри. По-друге, ви отримуєте місцевий масаж, який викликає приплив крові до ушкоджених ділянок. Існують спеціальні засоби, які можна використовувати вагітним. Вони не містять патогенних речовин, і абсолютно безпечні для мами і малюка. Це крем Mama comfort - він має щільну, густу консистенцію. Крем Avent сподобається власницям жирної і змішаної шкіри своєї легкою, не забиває пори текстурою. Також майбутнім мамам подобаються креми Chicco і Sanosan. Ці компанії є найстаршими виробниками дитячої косметики і використовують для дорослих коштів такі ж гіпоалергенні натуральні компоненти. За допомогою кремів і мазей можна зменшити розтяжки, але позбутися від них повністю не вийде. Усунути їх назовсім здатна тільки пластична хірургія.