Як роблять футбольні м'ячі.

Футбольний м'яч - головний предмет на футбольному полі, тому його параметри строго регламентовані. Значить, і технологія виготовлення повинна бути чітко визначена, щоб отримувати м'ячі однакової якості, ваги, розміру.
Інструкція
1
М'яч складається з покришки, підкладки та камери. Камери виготовляються на заводах гумотехнічних виробів з бутилу або латексу, потім їх надсилають на підприємства з пошиття м'ячів. Кращими вважаються камери з латексу, м'ячі з ними використовуються для офіційних змагань. Латексні камери мають кращі показники еластичності, відскоку і м'якості. У більшості бюджетних м'ячів у магазині - камера бутилова.
2
Покришку виготовляють із синтетичного матеріалу - поліуретану або полівінілхлориду. Технологія виготовлення дешевих покришок дуже проста, на фабриці з листа матеріалу викроюють деталі потрібної форми, а потім їх зшивають вручну. Вставляють всередину камеру, і м'яч готовий.
3
У виготовленні професійних футбольних м'ячів набагато більше стадій. Процес починається зі створення каркасу, який робиться з поліестрової тканини, просоченої латексом. Стандартна форма м'яча - усічений екосаедр, тому найчастіше тканину розкроюють на 20 шестикутників і 12 п'ятикутників. Потім вони зшиваються. Отримана заготовка зважується, і до неї підбирається камера так, щоб разом вони мали строго певну масу.
4
Потім виготовляють покришку і підкладку, також викроюючи з вихідного матеріалу деталі м'яча. На зовнішню частину деталей покришки наноситься спеціальна стійка фарба. Підкладка складається з декількох шарів тканини і штучних матеріалів, саме від її якості будуть у результаті залежати властивості м'яча. Готові деталі підкладки і покришки можуть або зшиватися, або в більш дорогих моделях наноситися на каркас безшовним методом.
5
Тепер м'яч практично готовий, але він не надійде в продаж до тих пір, поки не пройде ряд перевірок та калібрування. Тільки м'яч, який відповідає всім вимогам ФІФА, може використовуватися на офіційних змаганнях.