Весільні зачіски на довге волосся.

Красиві весільні зачіски з довгого волосся легко зробити своїми руками. Озбройтеся щипцями, феном та бігуді, а також різноманітної косметикою і прикрасами для волосся. Ви можете створювати каскади локонів, плести коси або споруджувати на голові пишні пучки. Головне - щоб зачіска поєднувалася з особою, макіяжем і нарядом нареченої.
Весільні зачіски не підкоряються швидкоплинного моді. Укладання в стилі ретро, об'ємні шиньйони, розпущене по спині локони - на весіллі доречно все. Постарайтеся, щоб зачіска була не тільки красивою, але і довговічною - вам доведеться танцювати, позувати на фото, приймати поздоровлення, обійми і поцілунки рідних і друзів. Укладання, зроблена професіоналом або створена власноруч, повинна без проблем винести всі складнощі і радості вашої найголовнішого дня.

Укладання з джгутів

Ця незвичайна зачіска дуже красиво виглядає на світлому волоссі. Вона прекрасно гармонує з простим довгим платтям в класичному стилі. Ефектні переплетення дозволяють обійтися без фати або капелюшка - як прикраса підійдуть декоративні шпильки або дрібні штучні цвети.Волоси вимийте, просушіть феном. Хвилясті пасма можна витягнути праскою, надавши їм блиск і ідеальну гладкість. На маківці відокремте трикутну пасмо волосся, допомагаючи собі ручкою гребінця. Закручуйте прядку за годинниковою стрілкою, починаючи з лівої сторони.Плавно переведіть закручений джгут вправо. Тримаючи його однією рукою, інший відокремте пасмо біля правого виска і приєднайте його до закрутки. Продовжуйте звивати джгут - волосся будуть самі лягати кільцями. Ведіть пасмо вліво і з'єднайте її з порцією волосся біля лівого вуха. Перекладаючи джгут в різні боки, невеликими порціями приєднуйте до нього решту волосся.

Приборкуємо кучері

Хвилясті довге волосся можна завити і укласти у високу зачіску, яка буде чудово гармоніювати з фатою. Сухі пасма змочіть спреєм для укладки і накрутіть на бігуді середнього розміру. Дайте локонам висохнути і акуратно зніміть бігуді.
Локони можна накручувати за допомогою електричних щипців або фена-щітки.
Розділіть отримані кучері на шість частин, передню частину волосся залиште вільною. Кожне пасмо закрутіть в джгут. Один з закручених локонів на потилиці підійміть, згорніть у формі вісімки і закріпіть шпильками. Так само укладіть другий потиличну пасмо. Потім укладіть вісімкою локони, розташовані зліва і справа. Вільні кінці скрутіть кільцями і приколіть. Збризніть укладку лаком.
Для фіксації завитків використовуйте дрібні шпильки в колір волосся.
Передню частину волосся завийте електрощіпци і збризніть лаком. Акуратно відкиньте локони назад, злегка пригладьте щіткою і зберіть на маківці, заколовши шпильками. Ще раз зафіксуйте зачіску лаком. Фату приколіть на потилиці - передня частина волосся повинна залишатися відкритою.