Як забронювати квиток через інтернет.

На багато спортивні та розважальні заходи можна забронювати квиток через інтернет. Також можна зробити попереднє замовлення квитків на літак або поїзд.
Інструкція
1
Квитки в театр, на концерт, футбол і т.д. можна забронювати і придбати на офіційному сайті організаторів. Найчастіше бронь діє від доби до трьох днів. Після цього вона знімається, квитки повертаються у вільний продаж. Для броні деякі організації просять перевести страховий внесок. Зазвичай він не становить понад 10 відсотків від вартості квитка. У разі зняття бронювання он не повертається.
2
Щоб забронювати квиток на Олімпіаду в Сочі, вам потрібно зареєструватися на офіційному сайті олімпійського комітету. На електронну пошту, вказану при реєстрації, буде висланий пароль. Отримавши його, заходьте на сайт і шукайте посилання «Квитки». Вибирайте, що цікавить вид спорту. Натискайте - «Замовити квиток». Щоб бронь не зняли, вам потрібно оплатити його протягом трьох діб. Для оплати приймаються тільки карти VISA, оформлені на території Російської Федерації. Після оплати квиток буде відправлений вам (доставка оплачується окремо). Щоб заощадити, ви можете не замовляти доставку, а отримати квиток в пункті видачі, перед початком змагань.
3
Щоб забронювати квиток на літак або поїзд, вам також знадобиться реєстрація на сайті РЖД або порталі авіакомпанії. При реєстрації ви повинні вказати паспортні дані. Вони будуть автоматично вказуватися при замовленні квитка. Електронний квиток ВАТ «Російські залізниці» потрібно сплатити протягом доби. Термін збереження броні квитків на літак уточнюйте, у кожного авіаперевізника він свій.
4
Зберігайте бланк бронювання або попереднього замовлення квитка до тих пір, поки квиток не виявиться у вас на руках. Не видаляйте листи з підтвердженням оплати для врегулювання спірних ситуацій.
Корисна порада
Чим раніше ви забронюєте і придбаєте квиток, тим краще. На початку продажів завжди хороший вибір місць, є як найдешевші, так і дорогі квитки.