Пластикові міжкімнатні двері: вибираємо для квартири.

Міжкімнатні двері нерідко грають не останню роль і створюють в інтер'єрі цікаві стильові рішення, тому до них пред'являють особливі вимоги. По-перше, двері повинна відповідати інтер'єру, а в других - бути бездоганною і функціональною. Міцні, прості, якісні, недорогі і функціональні пластикові міжкімнатні двері поєднують в собі основні характеристики і відповідають вимогам не тільки дизайнерів, але і покупців.

Основні переваги

Порівнюючи традиційні міжкімнатні двері з дерева з аналогічними моделями з пластику, потрібно відзначити, що пластикова міжкімнатні двері має більшу міцність. Дослідження показали, що навіть досить сильний удар не може деформувати міжкімнатну двері з пластика. Пластикова міжкімнатні двері добре витримує подвійні навантаження і не боїться частого відкривання і закривання. В умовах обмеженого житлового простору міжкімнатні двері повинна володіти високою звукоізоляцією, бути пожаробезопасной, безшумної і якісною. Крім того, слід зазначити, що двері з ПВХ відрізняються високою влагоустойчивостью. Особливо практично встановлювати пластикові двері в тих приміщеннях, де часто можливий високий рівень вологості, наприклад, у ванній кімнаті, кухні або душовою. Що стосується інших експлуатаційних характеристик, то міжкімнатні двері з пластика легко миється, з часом не втрачає свій зовнішній вигляд, не тріскається і не змінює колір. Двері з пластика легко впишеться в будь-який інтер'єр завдяки тому, що модельний ряд досить широкий і включає різноманіття форм, кольорів і конструкцій.Главний секрет пластикових дверей - стислі терміни виробництва, застосування сучасних полімерних матеріалів, чудову якість, широкий модельний ряд і конкурентоспроможна ціна. На відміну від моделей, виконаних з дерева або МДФ, пластик не вимагає додаткових вкладень у вигляді відновлення лаку або поновлення фарби. Сучасні технології дозволяють виробляти міжкімнатні двері різних моделей: розсувні, двостулкові і одностулкові, з склопакетом та суцільні, арочні конструкції і «двері з штульпом». Вибираючи міжкімнатні двері, слід звернути увагу на якісний пластиковий профіль і склопакет. А ще важливу роль грає добротний міжкімнатний замок або запірна система. Крім хороших технічних характеристик двері повинні відповідати дизайну приміщення. Якщо взяти коридорний тип, то найчастіше двері з'єднує між собою коридор і вітальню, які практично завжди виконані в різних колірних рішеннях. Зверніть увагу, коридорна і будь-яка інша двері з пластика може мати різне покриття і гармонійно вписуватися в інтер'єри різних кімнат.
Пластикова міжкімнатні двері дозволяє істотно економити фінанси, але не за рахунок економії на якості і функціональності.

Розсувна міжкімнатні двері

Останній модний тренд в дизайні - розсувні міжкімнатні двері, які дозволяють створити індивідуальний інтер'єр, можуть виступати декоративним елементом оформлення кімнати, допомагають ефективно заощаджувати простір і мають низку інших переваг. Розсувні двері може мати плоску або аркову конфігурацію, що дозволяє здійснити монтаж двері навіть в кутку приміщення. Сама конструкція дверей складається з полотна і розсувного механізму, який також є і кріпильним елементом системи. Комплектація і конфігурація дверного полотна може бути будь-який: филенчатой, цельностеклянной, щитової або вітражного. А ось розсувні система містить дещо більше складових: напрямні (можуть бути верхні і нижні або тільки нижні), роликові пристрої і стопори. Тут слід зазначити, що розсувна система, в якій напрямна одна, і вона розташована внизу - менш зручна. Якщо конструкцію втопити в підлогу, то в направляючої може скупчуватися грязь. Розсувна система з двома напрямними зручніша. Вона діє так: на нижню рельсу йде основне навантаження, в той час як верхня напрямна відповідає за плавність ходу. Ще одним різновидом міжкімнатних дверей є двері-гармошки, які мають схожу будову та механізм дії, як і розсувні двері. Складані двері більш ефективно економить простір і добре вписується в інтер'єр малогабаритних квартир, дає можливість регулювати ширину дверного отвору. Але, слід зазначити, що складані двері-гармошка має меншими тепло і шумоізоляційні властивості. Механізм пристрою складаний двері дещо відрізняється від розсувних механізмів, а саме полотно дверей не може бути цілісним. Зате конструкція розсувних дверей передбачає м'які типи полотен з таких матеріалів як тканина і шкіра. Сам каркас стулки часто виконують з пластика, імітуючи його зовнішній вигляд під дерево, камінь або метал. Всі види розсувних дверей мають деякі особливості і в підборі фурнітури. Зверніть увагу, моделі дверей мають заглиблення ручки, які не заважають зрушуванні-розсовування.
Пластикова міжкімнатні двері стійка до забруднень, не вимагає особливого догляду, має приховані шви і відрізняється великим вибором колірних рішень.
Дуже часто в сучасному дизайні квартир розсувні пластикові двері грають роль перегородок і ширм, які дозволяють, якщо необхідно, швидко збільшити простір і поєднати, наприклад, вітальню і кухню. Така «безболісна» перепланування дуже зручна, якщо ви влаштовуєте свято і приймаєте багато гостей. Розсувні двері дозволяють раціонально використовувати квадратні метри та при необхідності створювати окремі зони. Завдяки таким дверним конструкціям легко втілити в життя будь-яке нестандартне дизайнерське рішення.