Вибираємо батут для дитини.

Коли дитині виповнюється 3-4 роки, його рухливість зростає. Кроха починає вправно підійматися на меблі, де виконує перевороти і стрибки. Однак оббивка меблів не тільки не дає повної свободи рухам малюка, але також може стати причиною травм. Вирішити ці проблеми допоможе покупка відповідного батута.
Стрибки на батуті не тільки доставляють дітям масу задоволення, але і сприяють зміцненню їхнього здоров'я, розвиваючи координацію, зміцнюючи м'язи ніг і нормалізуючи роботу систем дихання і кровообігу.

Надувні батути

Сьогодні на ринку дитячих товарів представлений широкий асортимент рамних і надувних батутів для дому та вулиці. Надувні батути являють собою яскраві кольорові фігури з надувними стінками і стрибкової поверхнею. Вони надуваються за допомогою електричного насоса, який, як правило, поставляється в комплекте.Надувние вироби дуже подобаються дітям, які можуть на них не тільки стрибати, але й весело перекидатися. Накачані повітрям батути безпечні, оскільки забезпечені стінками, а не занадто пружна поверхня не дозволяє здійснювати високі стрибки. Однак подібні конструкції підходять найменшим. Старші діти віддають перевагу більш пружні і високі стрибки, які можна здійснювати на рамному батуті.

Рамні батути

Рамні батути в порівнянні з надувними менш яскраві і не підходять для перекидань і бігу, але зате пружна поверхня з міцного поліпропілену дозволяє здійснювати високі стрибки. З метою запобігання травм при випадковому падінні з рамного батута навколо снаряда встановлюється спеціальна сітка. Завдяки її установці, виріб стане безпечним і для маленьких дітей.
Якого б розміру і виду не був батут, при іграх на снаряді дітей дорослі повинні бути присутніми поруч, навіть якщо встановлена сітка і є поручні безпеки.
Рамний батут долговечней надувного, та й вартість його значно нижче. Поліпропіленова поверхню і сталевий каркас більш стійкі до механічних пошкоджень, ніж пластик.

Розмір батута

Діаметр дитячих батутів починається від 90 см. Чим більше цей показник, тим більшу вагове навантаження батут здатний витримати. Але й у маленьких вироби вона становить 50-90 кг, що робить можливим використання його підлітком і навіть дорослою людиною. Існує ще так звані міні-батути. Ці компактні домашні тренажери можна купити для установки в невеликій кімнаті малогабаритної квартири, без зусиль помістяться.
Міні-батути багатофункціональні. Мами малюків можуть використовувати їх як балансувальної дошки або степ-платформи.
Діаметр стрибкового полотна вироби варіюється в межах одного метра . Такий батут забезпечений зручною ручкою, що дозволяє стрибати на ньому навіть однорічного крихті.