Як дістатися до Діснейленду в Парижі.

Париж - для когось це музеї, романтика і ресторани, а для дітей це в першу чергу Діснейленд. Відвідати цей величезний парк розваг потрібно обов'язково, незабутні враження гарантовані. Незважаючи на те, що парк знаходиться в передмісті, до нього легко дістатися громадським транспортом.
Інструкція
1
Найпростіший і вигідний спосіб потрапити в Діснейленд - це скористатися метро. Строго кажучи, в Парижі система громадського транспорту ділиться на метро і на приміські електрички - RER. У них є спільні станції, на яких можна зробити пересадку. Щоб сісти на електричку, не потрібно купувати окремий квиток. Сідайте на будь-яку найближчу до вас станцію метро.
2
Подивіться, де гілка, на якій ви знаходитеся, перетинається з лінією A. Це спеціальна гілка, яка їде до Діснейленду. Зверніть увагу на напрямок, вам потрібно Marne-la-Vall? E/Chessy. Це кінцева станція, важливо запам'ятати її, щоб випадково не виїхати в протилежному напрямку.
3
Виходьте з метро на кінцевій станції Marne-la-Vall? E/Chessy. Ви відразу побачите два парки Діснейлена в Парижі: Parc Disneyland і Parc Walt Disney Studios. У першому знаходиться знаменитий замок Сплячої Красуні, а в другому трохи більш небезпечні атракціони, розраховані на дорослих.
4
В Діснейленд можна також потрапити на автобусі, квиток на який можна купити в туристичному офісі в центрі міста. Там вам повідомлять місце відправлення і вартість туру.
5
Потрапити в Діснейленд можна відразу ж, як тільки ви приземлилися в Парижі. В аеропорту Шарль де Голль можна сісти в спеціальний шатл, який залишить вас до парку за 45 хвилин. Ходить шаттл і з аеропорту Орлі.
Зверніть увагу
Приїжджати в Діснейленд найкраще на цілий день, так як атракціонів там багато, за пару годин ніяк не встигнути. А в гарячий сезон у парку бувають черги.
Корисна порада
На кінцевій станції гілки RER A розташовуються також і більшість готелів в околицях Діснейленду. Деякі готелі можна знайти на Val d'Europe. Крім цього, там є акваріум і торговий центр.Парк Діснейленд працює без вихідних протягом усього року. Відкривається він завжди о 10 ранку. З 24 червня по 31 серпня Діснейленд працює до 23, а в інші дні - до 19 в будні, до 22 - по суботах і до 21 - по неділях.