Як вибирати мікрохвильову піч.

За допомогою мікрохвильовки дитина може розігріти суп на обід, зайнята господиня приготувати ситний вечеря, а глава сім'ї пригостити гостей фірмовим м'ясом. На що ж варто звернути увагу при виборі сучасної моделі мікрохвильової печі?
Інструкція
1
Типи мікрохвильових печей Існує 4 основних типи печей СВЧ: соло, з грилем, з грилем, з грилем, конвекцією та парогенератором. Будете використовувати піч тільки для розігріву і розморожування, вам підійде варіант соло. Щоб смажити м'ясо зі скоринкою, вибирайте піч з грилем. Плануєте готувати складні страви в мікрохвильовій печі - ваш вибір з грилем, конвекцією та парогенератором.
2
Обсяг Компактна модель до 20 літрів підійде для однієї людини або пари, любите приймати гостей, придивіться до моделей від 23 літрів. Якщо у вас велика сім'я, знадобиться об'єм понад 30 літрів.
3
Внутрішнє покриття Кращий варіант внутрішнього покриття - це биокерамика. Подібне покриття міцне, гладке, легко чиститься і не дряпається. Також популярна нержавіюча сталь, але її важко мити і чистити. На третьому місці - емальоване покриття, його легко мити і чистити, але воно вкрай нестійке до високих температур, що загрожує швидким виходом вироби з ладу.
4
Потужність Потужність мікрохвильовій печі пропорційна обсягу камери: чим більше камера, тим вище потужність. Номінальна потужність мікрохвильовки коливається в межах 750-1100 Вт, в режимі гриля - 800-1500 Вт, при конвекційному нагріванні - 1350-2000 Вт Будь піч СВЧ вимагає багато електроенергії, тому заздалегідь переконаєтеся, чи витримає мережа навантаження від неї, орієнтуючись на максимальну споживану потужність.
5
Тип управління Управління мікрохвильовою піччю, насамперед, має бути зручним для вас. Електромеханічне - найпростіше і надійне: потужність випромінювання хвиль і показання таймера регулюються поворотом двох ручок. Кнопкове електронне управління дозволить тонко налаштувати піч, воно підходить для складних рецептів в кілька етапів. Сенсорне електронне управління - ті ж звичні кнопки, але під захисною плівкою.