Як доїхати без пробок.

Кількість автомобілів збільшується з кожним роком. Держава не справляється з будівництвом нових доріг, плануванням розв'язок і т.д., тому в мегаполісах і великих містах постійно виникають пробки. Потрапити вчасно в пункт призначення часом досить складно.
Інструкція
1
У години пік доїхати на автомобілі додому або на роботу дуже складно. Щоб дістатися швидко і без пробок, краще пересісти на громадський транспорт. Метро, нехай і переповнене, іноді єдиний вихід приїхати вчасно.
2
Якщо немає бажання штовхатися в вагонах метрополітену, попросіть керівництво змінити графік роботи. Виїжджайте до початку ранкових пробок - в п'ять-шість годин. А повертайтеся перед вечірнім - до вісімнадцяти-дев'ятнадцяти годин. Або навпаки, перенесіть початок робочого дня на полудень, а закінчення - ближче до півночі. Такі перестановки легко можуть дозволити собі ті, чия спеціальність не вимагає присутності в офісі в певний час доби. Наприклад, веб-дизайнери, програмісти, копірайтери і т.д.
3
Придбайте навігатор з виходом в інтернет. Він буде аналізувати дорожній трафік, підказуючи шляхи об'їзду. Крім того, ви зможете заздалегідь дізнатися, де йде ремонт дороги, де встановлено нові знаки, скасовані повороти і т.д. Все це допоможе заощадити час у дорозі і минути пробки.
4
Якщо ваша робота знаходиться недалеко від будинку, добирайтеся до неї на велосипеді, скутері, мотоциклі. У деяких великих містах уже з'явилися доріжки для велосипедистів, що значно спростило їх життя. Скутер і мотоцикл більш маневрені в пробці, це дозволяє їм легко обганяти автомобілі, які змушені їхати повільно або стояти. Але велосипед підходить тільки для південних регіонів Росії. Жителі середньої смуги і північних районів можуть дозволити собі цей двоколісний транспорт тільки в літній час.
Зверніть увагу
Плануйте поїздки поза годин пік. Влітку за місто краще виїжджати в четвер ввечері або в ніч з п'ятниці на суботу. А повертатися - в неділю до обіду або після дванадцятої ночі.
Корисна порада
Виїздіть заздалегідь, тоді, навіть якщо по дорозі будуть пробки, ви приїдете в пункт призначення вчасно.