Як заблокувати номер абонента.

Все частіше абонентів мобільного зв'язку починають дошкуляти дзвінками з різних приводів. Щоб у ваше життя знову прийшло спокій, досить заблокувати номер настирливого хто телефонує.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи є у вашого мобільного телефону функція «Чорний список», яка дозволяє блокувати дзвінки від абонентів, номер яких вам невідомий. Активувати її можна в меню налаштувань викликів і контактів. Знайдіть пункт «Приймати дзвінки тільки зі списку контактів» і поставте галочку навпроти неї.
2
Увімкніть блокування всіх вхідних дзвінків, коли у вас якийсь час не буде можливості користуватися телефоном. Активувати дану корисну функцію також можна в меню настройки параметрів і конфігурації телефону, встановивши заборону на виклики по категоріям. Тут же можна заборонити вихідні виклики, а також міжміський зв'язок з іншими абонентами.
3
Зв'яжіться зі службою технічної підтримки вашого мобільного оператора, якщо в телефоні відсутня необхідна функція. Повідомте номер, який ви хочете заблокувати. Оператор виконає необхідні дії або дасть інструкції для самостійної блокування. Ви можете зробити це і в особистому кабінеті користувача, в меню управління послугами, відкривши його через офіційний сайт мобільного оператора.
4
Зверніться в один з абонентських офісів, розташованих у вашому місті, захопивши з собою паспорт або інший документ, що засвідчує особу. Важливо, щоб сім-карта також була оформлена на ваше ім'я. Консультанти офісу допоможуть вам активувати послугу чорного списку, а також нададуть роздруківку дзвінків, якщо вам не вдалося визначити номер абонента.
5
Скористайтеся хитрим прийомом блокування певних номерів. Вимкніть на вашому тарифі функцію голосової пошти. Потім відкрийте властивості контакту, якому потрібно заблокувати, і поставте галочку напроти пункту «Направляти всі виклики в голосову пошту». При спробах додзвонитися вам абонент буде постійно чути короткі гудки, ніби ваш номер зайнятий.