Як відрізнити підробку Ray-Ban.

Легендарні окуляри Ray-Ban користуються величезною популярністю по всьому світу. На жаль, такий попит зробив цей бренд одним з найбільш підроблюваних. Тому, щоб не сумніватися в достовірності товару, необхідно знати, за якими критеріями можна відрізнити справжні Ray-Ban від контрафактних.
Інструкція
1
Подивіться на упаковку. Вона повинна являти собою сіру картонну коробку, в центрі якої розміщений яскраво-червоний логотип Ray-Ban. У торці коробки з оригінальними окулярами має бути присутня наклейка з фабричної маркуванням: артикул моделі окулярів (наприклад, 0RB3025 W3276 * 3N 58/135), штрих-коди і назва компанії-виробника (бренд Ray-Ban належить італійській Luxottica Group SpA). Артикул моделі на упаковці повинен бути ідентичний артиклю, прописаному на внутрішній стороні дужки окулярів. Якщо артикул на внутрішній стороні дужки відсутній, ви тримаєте в руках підробку.
2
Вивчіть комплектацію. Оригінальні окуляри Ray-Ban укомплектовуються чохлом, спеціальною серветкою та інструкцією. До деяких моделей очок також додається ще й брошура. Крім того, справжні окуляри Ray-Ban відрізняються лазерним гравіюванням у вигляді букв RB, яка розташовується на краю правої лінзи. Якщо букви нанесені фарбою, а не вигравірувані - це підробка.
3
Захист від ультрафіолету - це ще одна ознака оригінальних очок Ray-Ban. За рахунок високої якості та сучасних технологій виробництва лінз справжні окуляри здатні захистити від УФ-випромінювання практично на 100%. А так звані репліки, виготовляються зі звичайного пластику і від УФ-променів не захищають.
4
Оригінальні окуляри Ray-Ban можуть мати різні види лінз: - поляризовані лінзи, які мають знак «P» (від англ. «Polarized» - поляризований); - патентовані лінзи G-15 або «лінзи природного бачення» ( natural vision lenses); - патентовані лінзи B-15.Лінзи у справжніх сонцезахисних окулярів Ray-Ban можуть бути зеленими (сірими), підходящими для основного використання, коричневими, призначеними для носки в умовах поганої освітленості, рожевими - для поліпшення контрастності при туманною погоді і помаранчевими (жовтими), ідеальними для хмарної погоди.
5
Вартість оригінальних очок Ray-Ban варіюється в діапазоні 6000-7000 рублів. Тому якщо вам пропонують моделі значно дешевше цієї суми, відмовтеся від покупки, швидше за все це саморобка.
6
Якщо ви хочете придбати окуляри в інтернет-магазині і у вас немає можливості подивитися на окуляри в живу, перевірити їх справжність можна, звернувши знімання на вказане на сайті назву моделей очок. Якщо окуляри оригінальні, в назві обов'язково буде позначений номер моделі і колір, які ідентичні артикулу на офіційному сайті марки Ray-Ban.
Зверніть увагу
Щоб не сумніватися в справжності очок, постарайтеся купувати їх тільки у авторизованого дилера.