Як зробити їжу для ляльок.

Ляльки використовуються дітьми для ігор, в яких відображаються звички і спосіб життя дорослих, тому їм потрібні одяг, аксесуари, меблі і продукти харчування. Звичайно, можна придбати готові набори, але набагато цікавіше зробити їжу для ляльок самостійно, тим більше що й дитина може взяти участь в цьому процесі.
Вам знадобиться
  • - маса для ліплення;
  • - пластиковий ніж для ліплення;
  • - форми для ліплення;
  • - солоне тісто;
  • - акрилові фарби;
  • - кисті;
  • - різні види упаковки;
  • - клей, ножиці.
Інструкція
1
Створіть їжу для ляльок з полімерної маси для ліплення, вона відрізняється високою пластичністю, що дозволить зробити навіть маленькі деталі акуратними і схожими на справжні. Частини продуктів різного кольору необхідно виліпити, а після з'єднати. Якщо деталі не скріплюються, не варто засмучуватися, їх можна акуратно склеїти. Для додання продуктам природного вигляду можна використовувати підручні засоби, наприклад, придавити полімерні котлети лляною тканиною крупного плетіння для імітації скоринки або створити за допомогою спиці дірочки в сирі. Коректний, деякі види маси для ліплення вимагають подальшого випалення в духовій шафі.
2
Виліпити лялькову їжу з солоного тіста. При його замішуванні важливо використовувати дрібну сіль, так поверхню лялькових продуктів не буде шорсткою і непривабливою. Сформуйте фрукти або овочі, ретельно просушіть і обпечуся в духовій шафі. Готові продукти необхідно розфарбувати, але краще використовувати не звичні гуаш або акварель, а акрилові фарби. Вони легко наносяться на будь-яку поверхню, а після висихання не забарвлюють руки і тканина.
3
Придбайте в дитячих магазинах готові набори для творчості, їх можна знайти на полицях з пластиліном. Вони, як правило, складаються з декількох формочок, за допомогою яких можна створити зліпки, наприклад вафлі, тістечка, кекси, та спеціальної маси двох-трьох кольорів. Цей пластилін безпечний для дітей, а після повного висихання стає схожим на гіпс.
4
Використовуйте підручні матеріали. Нескінченну кількість ідей дарує сучасна упаковка. Наприклад, контейнер для яєць з пухкого картону може послужити основою для вафель або коржів лялькового торта, а силіконові шнурки, якими кріпляться ярлички до одягу, можуть стати спагетті. Підручні матеріали варто комбінувати з виліпленими деталями, наприклад, для салату в іграшковому гамбургері можна використовувати шматочок зеленого поліетилену або тканини, а за допомогою кольорового бісеру прикрасити кекс або тістечко з солоного тіста.
Корисна порада
Перед початком роботи необхідно вибрати приблизний розмір іграшкової їжі, щоб вона відповідала розмірам ляльки, яка буде «є».