Як вибрати триммер електричний.

Триммер - це електричний пристрій для стрижки і видалення волосся. Різновидів триммеров дуже багато: є універсальні тримери, які можуть і волосся підстригти, і бороду підрівняти, і брови вищипнути, є й зовсім прості пристрої, які виконують одну функцію, наприклад видаляють волосся з носа і вух.
Інструкція
1
По можливості зупиніть свій вибір на тріммер з акумулятором. Такий триммер швидко заряджається, а потім працює без підзарядки мінімум півгодини. Ви зможете спокійно користуватися їм у ванній, не думаючи про те, як простягнути шнур до найближчої розетки.
2
Якщо ви багато подорожуєте, вибирайте триммер, який переключається для роботи під різним напругою мережі. В деяких країнах напруга відрізняється від вітчизняних 220 вольт, але вам підрівняти бороду це не завадить.
3
Навчитися майстерно управлятися з триммером не так-то легко, але якщо він зручно сидить в руці, впоратися з небажаним волоссям буде набагато простіше, тому обов'язково спробуйте в магазині, наскільки комфортно вам тримати різні моделі тримерів.
4
Більш дорогі пристрої мають регулювання швидкості, вони підійдуть тим, хто хоче зробити собі якусь особливу бороду з візерунками, якщо ж ви просто підрівнював щетину, вам підійде найпростіша модель.
5
Жіночі тримери відрізняються від чоловічих більш м'якою роботою, вони ніколи не залишать подряпин на жіночій ніжній шкірі, так що вибираючи триммер для жінки, не думайте, що всі моделі однакові, і жінкам підійде чоловічий тример.
6
Якщо триммер потрібен вам тільки для видалення волосся з носа і вух, ви можете купити пристрій дуже дешево, воно буде працювати від звичайних батарейок і відмінно виконає свої функції. Для таких простих процедур не потрібен агрегат за кілька тисяч рублів.
7
Дуже зручні тримери з індикатором зарядки, вибирайте саме такий, навіть якщо доведеться трохи переплатити.
8
Дуже важливо якість лез триммера, адже від них залежить чистота і рівність зрізання волосся. Кращі тріммери мають керамічні леза, вони не затупятся дуже довго, але навіть такі леза доведеться колись міняти, тому переконайтеся, що у вас буде можливість купити і вставити нові леза при необхідності.