Як додати рингтон в iphone.

В стільникових телефонах iPhone не передбачена можливість додати в якості дзвінка будь-яку вподобану мелодію. На щастя, це обмеження можна легко обійти, використовуючи безкоштовний додаток iRinger.
Вам знадобиться
  • - програма iTunes;
  • - програма iRinger.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті і встановіть на вашому комп'ютері програми iTunes і iRinger, відповідні вашої версії операційної системи Windows. Ці програми можна безкоштовно завантажити з ресурсів idownloads.ru або apple.com.
2
Запустіть додаток iRinger. Натисніть на клавішу Import, яка позначається значком блискавки. У діалоговому вікні вам потрібно позначити шлях до місця зберігання музичних файлів. Зупиніть свій вибір на одній з мелодій і натисніть на клавішу Open. Додаток створить звуковий файл у форматі, призначеному для використання в iPhone.
3
Після закінчення перетворення музичного файлу натисніть на кнопку Preview і прослухайте його. Тепер клацніть правою кнопкою мишки по клавіші Export, позначеної нотою, і натисніть на Go. В вашому комп'ютері в розділі «Мої документи» буде створена папка iPhone Ringtones. Врахуйте, що за один раз ви можете перетворити тільки один файл з музикою в мелодію дзвінка для iPhone. Крім того, слід звернути увагу, що тривалість рингтону у iPhone становить не більше 30 секунд.
4
Підключіть iPhone за допомогою USB-кабелю до комп'ютера. Запустіть програму iTunes. Відкрийте меню «Медіатека» та натисніть на рядок «Рінгтони». Далі в меню «Файл» і натисніть на пункт «Додати папку в медіатеку». Зараз вам потрібно відзначити шлях до папки iPhone Ringtones. Відзначте отриманий файл з мелодією рингтону і натисніть кнопку OK, щоб завершити операцію.
5
Знайдіть обрану мелодію дзвінка у відповідному розділі програми iTunes. В меню «Пристрої» із запропонованого списку виберіть свій телефон. Позначте рядок «Синхронізувати рінгтони» у вікні праворуч. Виберіть пункт «Все рінгтони», якщо ви одночасно завантажуєте кілька мелодій. Натисніть на клавішу «Синхронізувати».
6
Від'єднайте iPhone від комп'ютера. На телефоні зайдіть в меню «Налаштування», відкрийте розділ «Звуки» і натисніть на рядок «Дзвінок». Встановіть дзвінком завантажену мелодію.