Як обміняти квиток. Обміняти квиток на поїзд.

Поміняти дату відправлення поїзда, на який куплений квиток , правила Російських залізних доріг не дозволяють. Однак ви можете здати наявний квиток і купити новий на ту дату, яка вас влаштовує. При цьому на потрібний день повинні бути вільні місця, а наявність у вас квиток а, який потрібно здати, ніяких пільг не дає.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - наявний квиток;
  • - гроші для купівлі іншого квитка або на покриття різниці в ціні старого і нового проїзних документів з урахуванням втрат при здачі першого;
  • - візит в касу «РЖД»;
  • - комп'ютер і доступ в інтернет для відмови від електронної реєстрації при її наявності, оцінки ситуації з місцями на потрібну дату і при можливості покупки нового квитка через сайт «РЖД» або компанії-посередника;
  • - банківська карта при купівлі нового квитка через інтернет.
Інструкція
1
Перш ніж відправлятися міняти квиток , оцініть ситуацію з місцями на влаштовує вас дату. Якщо з ними туго, при наявності достатніх грошей краще спочатку купити квиток на іншу дату, а потім здати імеющійся.Купіть другий квиток ви можете в касах «РЖД» і в деяких турфірмах . При наявності банківської карти можна зробити це на офіційному сайті «РЖД» і сайтах-посередниках, що спеціалізуються на продажі квиток ов на потяги та самолети.Прі покупці через інтернет в більшості випадків можна по завершенні процесу пройти електронну реєстрацію на поїзд, після чого для посадки паперовий квиток вам не буде потрібно, буде достатньо тільки паспорта.
2
А ось при здачі квиток а, в тому числі і електронного, візиту в касу «РЖД» не уникнути. Щоб здати електронний квиток , потрібно зайти на сайт «РЖД» або інший, через який була зроблена покупка, увійти в свій аккаунт і відмовитися від електронної регістраціі.Затем записати номер замовлення і з ним звернутися в касу «РЖД »для оформлення паперового квиток а. Для цього касиру буде потрібно ваш паспорт (чи іншої людини, на ім'я якого робився замовлення) .Якщо електронну реєстрацію не проходили, можете відразу відправлятися в касу для оформлення паперового квиток а.
3
Коли паперовий квиток на руках, процедура його здачі однакова, незалежно від способу придбання. Ви звертаєтеся в касу повернення, а якщо такої немає, в будь-яку наявну, пред'являєте касиру квиток і паспорт.Еслі квиток ов кілька, то для повернення в касу повинні звернутися всі їх володарями з паспортамі.После того, як касир звірить квиток з даними паспорта, запропонує вам підписати необхідні папери і поверне належні гроші, ви, якщо ще не забезпечили собі проїзд в інший день, можете тут же замовити варіант проїзду в іншу дату, іншим поїздом і т.п.
Зверніть увагу
При здачі квитка ви втрачаєте частину сплачених за нього грошей. Чим менше часу залишається до відправлення поїзда, тим відчутніше потері.Отказаться від електронної реєстрації свого квитка ви можете не більше ніж за годину до відправлення поїзда.
Плани мають звичай змінюватися, і іноді з тих чи інших причин доводиться здавати залізничні квитки. Зі здачею звичайних проїзних документів проблем зазвичай не виникає, на відміну від електронних квитків, які вимагають особливого до себе ставлення.
Вам знадобиться
  • - паспорт (свідоцтво про народження);
  • - номер замовлення;
  • - електронний квиток.
Інструкція
1
Повернення електронного проїзного документа здійснюється, відповідно до встановлених ВАТ «РЖД» правилам. Щоб повернути квиток, потрібно надати його в одну з кас далекого сполучення компанії або ж в спеціальну касу, що займається поверненням. Розташовуються ці каси переважно на залізничних станціях.
2
Для звернення пасажиру знадобиться разом з квитком пред'явити документ, дані з якого використовувалися при оформленні замовлення, а саме, свідоцтво про народження або ж паспорт. Крім усього іншого, касиру знадобиться номер замовлення, за яким був роздрукований квиток, а також контрольний купон.
3
Повернути електронний квиток можна і за допомогою офіційного порталу ВАТ «РЖД», але тут існує кілька умов. По-перше, якщо квиток був роздрукований, повернути його за допомогою сайту вже не можна. По-друге, якщо повернення здійснюється за допомогою сайту, всі пасажири, зазначені в бланку замовлення, автоматично вважаються поінформованими про те, що вони відмовилися від поїздки.
4
Відмовитися від поїздки і здати електронний квиток можна не пізніше, ніж за вісім-десять годин до відправлення поїзда в тому випадку, якщо пасажир подорожує по території Російської Федерації, тоді він зможе отримати назад гроші, витрачені на плацкарту і квиток. При поверненні квитка за 2 години до відправлення поїзда пасажиру повернуть тільки лише гроші, витрачені на придбання квитка, плацкарту же не повернуть.
5
Якщо пасажир має намір повернути квиток на поїзд міжнародного сполучення, йому доведеться здати проїзний документ не пізніше, ніж за добу до відправлення, тільки тоді він отримає назад повну вартість проїзду. Його можна повернути і за 6 годин до відправлення, проте тоді пасажир отримає назад тільки суму, еквівалентну вартості проїзду.
6
У кожному разі при поверненні електронного проїзного документа, який не був використаний за призначенням, повну суму не повернуть. ВАТ «РЖД» стягує збір в розмірі 155 рублів 50 копійок, дане правило було визначено ФСТ Російської Федерації.